ایتالیا با وزیر بهداشت گفته است که کشورهای همسایه را در مرزهای خود را در میان شیوع مرگبار COVID-19 coronavirus. این می آید به عنوان رم تایید کرد 11 کشته در اپیدمی با صدها نفر آلوده.

“ما توافق کرده اند برای حفظ مرزهای باز و بسته شدن مرزهای خواهد بود نامتناسب و بی اثر اندازه گیری در این زمان” وزیر بهداشت روبرتو Speranza به خبرنگاران در رم در روز سه شنبه.

چهار بیشتر افراد آلوده به ویروس کشنده درگذشت, در شمال ایتالیا در روز سه شنبه, آوردن مرگ و میر در کشور مدیترانه به 11. سه مرده بودند در دهه هشتاد و آمد از لومباردی بدترین آسیب دیده منطقه از ایتالیا عمران سازمان حفاظت رئیس آنجلو Borrelli به خبرنگاران گفت:. چهارم شد و از منطقه ونتو.

همچنین در rt.com فقط یک سوال از زمانی که”: CDC هشدار آمریکایی ها coronavirus ممکن است باعث ‘شدید’ اختلال در زندگی روزمره

در کنار این سه مرگ و میر, ایتالیایی مقامات تایید بیش از 90 مورد جدید از این بیماری در جمعه آوردن تعداد کل موارد در ایتالیا به 322.

نزدیک به یک دوجین شهرها شده اند قرنطینه در سراسر شمال ایتالیا مناطق لومباردی و ونتو و منابع در سراسر شمال را اجرا کم است. رویدادهای عمومی لغو شده اند و دست پاچه خریداران باید محروم قفسه های سوپر مارکت از مقررات.

همچنین در rt.com تماشا کنید: مبارزه با معافیت از در سوپر مارکت به عنوان coronavirus نگرانی رسیدن به زمین تب

هر چند Speranza اصرار داشت که ایتالیا به مرزهای بین المللی باقی خواهد ماند و باز به این بیماری در حال حاضر شروع به گسترش به سرزمین اصلی اروپا است.

یک هتل در اسپانیا جزایر قناری باقی می ماند قفل شده است و پس از یک مهمان و همسرش به ترتيب آلوده و سرزمین اصلی اسپانیا در گزارش خود اولین مورد یک زن زندگی در بارسلونا – روز سه شنبه.

از آن پس دیگر دو نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در سرزمین اصلی اسپانیا – یک مرد از شهر ویارئال در شرق کشور و 24 سال در مادرید که در سفر به ایتالیا.

این به ارمغان می آورد تعدادی از تایید coronavirus موارد در اسپانیا به 7. قبل از این که یک توریست و یک مرد آزمایش مثبت برای این ویروس در جزایر قناری و در مایورکا بود اما هر دو از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان.

سوئیس و اتریش که در مرز ایتالیا به شمال – همچنین تایید اولین مورد از COVID-19 روز سه شنبه. سوئیس بیمار 70 ساله در حال بازگشت از یک رویداد در میلان دو هفته پیش. در سراسر رشته کوه های آلپ در اتریش, یک جوان, ایتالیایی, زن و شوهر, آزمایش مثبت برای این بیماری پس از ورود به اتریش از برگامو در ایتالیا در روز جمعه.

دو مورد جدید نیز گزارش شده است در فرانسه. یک بیمار به تازگی از ایتالیا بازگشت و یکی دیگر از چین است. جنوب آلمان, خارجه بادن-ورتمبرگ همچنین گزارش اولین مورد در روز سه شنبه شب پس از 25 سال-پیرمرد بیمار پس از بازگشت از ایتالیا.

همچنین در rt.com توکیو بدون رفتن: بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر قاتل coronavirus نه تحت کنترل در آورد در عرض 3 ماه

منشاء آن در ووهان چین در ماه نوامبر COVID-19 coronavirus است پس از گسترش به حدود 30 کشور در سراسر جهان. بیش از 80,000 مردم تبدیل شده اند آلوده و بیش از 2600 کشته شده اند که اکثر آنها در چین است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی” و کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که ویروس “همه گیر بالقوه است.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان موثر برای این ویروس و واکسن را حداقل یک سال به منظور توسعه بهداشت مقامات می گویند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im