عمده خطوط هوایی اروپا به تبر هزاران شغل و بدون کمک مالی برخی از آنها رو به سقوط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کردن در این صنعت است.

پس از هفته ها عدم اطمینان در بخش شنبه به ارمغان آورد یک قایق خبر بد برای اروپا حامل. دولت فرانسه گفت آن است که با توجه به نجات از Air France-KLM در این مرحله به عنوان شرکت هواپیمایی تلاش برای بقا در میان بحران بهداشت عمومی.

Scandanavian هواپیمایی گزارش تخمگذار کردن 100 خلبانان و 100 خدمه کابین به طور موقت در حالی که سوئیس بین المللی است که با در نظر گرفتن نیمی از ناوگان خود را از خدمات و کاهش ساعات کار برای پرواز و پرسنل.

همچنین در rt.com ما به تعلیق همه سفر به انگلستان و ایرلند از دوشنبه شب به دلیل همه گیر

که نبود پایان منفی عناوین به انگلستان هواپیمایی Jet2 قطع تمام پروازها به مقصد اسپانیا با شیوع بیماری وخیم تر شدن در ایبری کشور است.

پر سر و صدا روز شد آخرین ناامید هفته در حمل و نقل هوایی. روز جمعه سه تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده دلتا آمریکا و ایران اعلام کرد که همه آنها در مذاکرات با دولت آمریکا در مورد پتانسیل کمک با توجه به کاهش چشمگیر در سفر هوایی.

“سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان آن نیز کارگران هشدار داده است که این شرکت خواهد زمین 300 هواپیما قطع پروازها 40 درصد و کاهش هزینه های $2 میلیارد دلار.

جمعه نیز شاهد بریتیش ایرویز گزارش بگویید کارکنان آن است که به زمین پرواز “مانند قبل از هرگز” و اخراج کارگران هر دو در کوتاه مدت و شاید بلند مدت است.”

همچنین در rt.com چندین هواپیما انگلستان به نوبه خود در اواسط پرواز به اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری

وخیم یادداشتی به کارکنان هشدار داد که صنعت هواپیمایی مواجه شد یک “بحران در ابعاد جهانی” که بود بدتر از آن ناشی از 9/11 حملات و یا شیوع بیماری سارس. معمولا قوی Ryanair همچنین گفت که کارکنان ممکن است آنها را مجبور به ترک از دوشنبه.

موجی از عدم قطعیت می آید داغ بر روی پاشنه از Flybe یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی, سقوط, دولت, خروج پروازها لغو شده و مسافران سرگردان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی