اروپا در حال حاضر مرکز coronavirus همه گیر مرگ و میر گذشت 5,000 – که رئیس

مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی گرفته 5000 نفر در سراسر جهان و اروپا تبدیل به کانون شیوع رئیس سازمان بهداشت جهانی گفته است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه جلسه توجیهی روزانه است که مرگ و میر را تصویب کرده است “غم انگیز نقطه عطف”. او گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی که در اروپا تبدیل به کانون شیوع و این قاره بیشتر موارد و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین است.

“بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن اپیدمی” او گفت:.

جهانی سلامت بدن گفت: “غیر ممکن” می گویند هنگامی که این بیماری همه گیر را به اوج و Tedros هشدار داد جهان دولت ها است که یک قایق از اقدامات مورد نیاز برای مقابله با این بیماری است.

همچنین در rt.com برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19 با وجود گزارش

او گفت که هر کشوری که فکر می کند نمی تواند قربانی زیادی شیوع Covid-19 بیماری در حال ساخت یک “اشتباه مرگبار”.

سلامت رئیس اعلام کرد که در حال راه اندازی یک Covid-19 همبستگی پاسخ برنامه ریزی برای فعال کردن افراد و سازمان ها برای کمک به کنترل بیماری تلاش.

بودجه مطرح خواهد شد مورد استفاده برای هماهنگ کردن پاسخ برای مقابله با بحران و همچنین خرید ماسک و دستکش و روپوش عینک و دیگر مواد ضروری. آن را نیز به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه است.

صحبت در این جلسه که دکتر مایک رایان گفت که عمده وجود دارد کسری بودجه به صورت بالقوه واکسن در برابر ویروس.

رمان شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و در اواخر سال گذشته اما آمار رسمی نشان می دهد که این کشور آسیایی تثبیت گسترش این بیماری است. تعدادی از موارد در کشورهای اروپایی سر به فلک کشید در هفته های اخیر و در آن اعلام شد یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی