‘Euroleaks’: سابق وزیر دارایی یونان نشت ضبط مخفی اروپا مذاکرات در مبارزه برای “دموکراسی اتحادیه اروپا’

سابق وزیر دارایی یونان بار دیگر منتشر کرده است کش از فایل های صوتی ضبط مخفیانه در سال 2015 طول نجات مذاکرات با گروه یورو – یک گروه قدرتمند از منطقه یورو دارایی ندارند.

ضبط و متن منتشر شده توسط یک نیروگاه در وب سایت خود را “پان-اروپایی’ DiEM25 حزب در روز شنبه. فایل ها –دوبله ‘Euroleaks’– ثبت گرديد بین ماه های فوریه و جولای 2015, وقتی با بسته های پول در آتن بود گرفتار در دردناک مذاکرات با طلبکاران خود.

در سال 2015 در استرالیا بود رئیس مذاکره برای آن حاکم سیریزا حزب در برخورد با گروه یورو و کسانی که در پشت آن – اصطلاح ” هر دسته سه تایی.’ آن را شامل سه بخش اصلی دهندگان منطقه یورو ملل – کمیسیون اروپا بانک مرکزی اروپا و صندوق بین المللی پول.

در حالی که دارایی منطقه یورو است د-قانونی یک گروه غیر رسمی آن است که در واقع یک قدرتمند تصمیم گیری موسسه است که فاقد مسئولیت پذیری و شفافیت و حفظ کند هر پرونده. هدف اصلی در انتشار ضبط شده است را برای ریختن به نور در آن مخفی فعالیت دادگاه گفت: در یک ویدئو اعلام Euroleaks.

دارایی منطقه یورو را حفظ کند, دقیقه, اتحادیه اروپا, شورای است که هنوز کفن در مجموع کدورت. آن وقت در مورد ما تغییر است.

این وام دهندگان در زمان دشوار ‘آن را و یا ترک آن موضع در یونان به طور موثر ارائه آن را با یک اولتیماتوم. در همان زمان آنها را سرزنش یونانی مذاکره کنندگان برای متوقف شده است – و هیچ پرونده در دسترس بود برای اثبات آنها اشتباه است.

“شما را بشنود [و سپس]رئیس Eurogroup [Jeroen Dijsselbloem] و دیگر وزیران من هشدار می دهند که اگر من به جرات جدول طرح های نوشته شده در اروپا جلسات خواهد بود که در پایان مذاکرات” در استرالیا گفت. “در همان زمان آنها نشت به مطبوعات بود که من پس از رسیدن در اروپا جلسات بدون هر گونه پیشنهادات.”

همچنین در rt.com یونان سقوط از فضل در یونان: می نئولیبرالیسم شکست ؟

جدا از آوردن به محل موردتوجه وتماشای عموم به “intransparent عمل توسط یک غیرمنتخب گروهی از سیاستمداران که تاثیر تمام زندگی ما” نشت نیز در خدمت هدف دیگری. قرار دادن در حوزه عمومی از راز ضبط شده است و هدف آن مبارزه با تلاش هيأت دولت یونان به “تسلیحاتی جعلی اخبار” تولید شده توسط گروه وزیران دارایی حوزه یورو در سال 2015 برای توجیه جدید اتخاذ سیاست های ریاضت اقتصادی این کشور در دادگاه گفت.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im