اتحادیه اروپا ‘به رویکرد مشترک’ در Covid-19 ردیابی برنامه های کاربردی به عنوان پروژه های در آلمان و فرانسه صورت نگرانی های حریم خصوصی, حقوقی, چالش های

اتحادیه اروپا گزارش شده است که آماده به اتخاذ یک استراتژی مشترک برای Covid-19 ردیابی برنامه های میان calls برای ایجاد یک پان-اروپایی مدل نرم افزار. از جمله پروژه های برآورده شده است با نگرانی های حریم خصوصی و موانع حقوقی در آلمان و فرانسه است.

بروکسل تنظیم شده است به یک “رویکرد مشترک به استفاده از فن آوری های دیجیتال و داده ها” در پاسخ به کروناویروس گیر با توجه به سند ذکر شده توسط رویترز،.

چند کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حال حاضر است خود را در حال توسعه برنامه های تلفن همراه طراحی شده است برای پیگیری از گسترش این بیماری است. یک استراتژی مشترک اجازه می دهد کمیسیون اروپا برای نظارت بر چنین برنامه و بررسی کنید که آیا آنها مطابق با امنیت و حریم خصوصی و حفاظت از داده ها قوانین. تمام اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط نرم افزار پاک خواهد شد پس از این بیماری همه گیر است که تحت کنترل این کمیسیون متعهد شده است.

این خبر پس از اروپا محافظت از اطلاعات سرپرست Wojciech Wiewiorowski به نام برای ایجاد یک “پان-اروپایی مدل ‘Covid-19 نرم افزار تلفن همراه.'”

همچنین در rt.com حریم خصوصی فکر کردند با احتیاط به برلین توسعه در سراسر کشور Covid-19 پیگیری برنامه & calls برای اتحادیه اروپا گسترده سیستم

اما این ایده از استقرار برنامه های شبیه به کسانی که مورد استفاده در چین و کره جنوبی برای کمک به کاربران مدیریت قرنطینه و جلوگیری از شیوع مناطق نگرانی در میان اروپایی حفظ حریم خصوصی در ایران ،

اخبار دولت آلمان مشغول به کار در سراسر کشور Covid-19 ردیابی برنامه ملاقات با برخی از شک و تردید آنلاین به کاربران ابراز ترس در رسانه های اجتماعی است که این اقدام ممکن است منجر به توده نظارت است.

در یک ورید مشابه اروپایی حقوق دیجیتال چتر گروهی است که متحد سازمان های حقوق بشر در چندین کشور اتحادیه اروپا تاکید کرد در ماه گذشته است که تمام مراحل را به استفاده از اطلاعات شخصی و منطقه جغرافیایی برای مبارزه با Covid-19 باید به شدت موقت “مناسب پادمان و نمی تواند بیش از حد تضعیف حق اساسی برای یک زندگی خصوصی.”

مسیر به طور گسترده ای مورد استفاده نرم افزار ردیابی دیده است یکی دیگر از چالش در فرانسه که دولت آن است که به بررسی امکان ایجاد یک ‘StopCovid’ برنامه گوشی های هوشمند برای شناسایی زنجیره ای از عفونت است. فرانسه قوانین ناکرده فردی ردیابی گوشی های هوشمند. نخست وزیر فیلیپ ادوارد توضیح داد: هفته گذشته که دولت با استفاده از منطقه جغرافیایی است “نه از نظر قانونی امکان پذیر است.”

همچنین در rt.com Covid-19 میکشد اقتصاد فرانسه به رکود عمیق دوست دارد که آن دیده نمی شود پس از 1945

در همین حال وزیر امور خارجه برای اقتصاد دیجیتال Cedric ای که سر ‘StopCovid’ پروژه گفت: لوموند روزنامه در روز چهارشنبه است که اگر برنامه در دسترس شهروندان خواهد بود به انتخاب کنید که آیا برای دانلود و آن را نصب کنید.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im