اتحادیه اروپا آماده برای ایجاد های عظیم در اقیانوس اطلس صورت-شناخت پایگاه داده لینک با ما

اتحادیه اروپا تخمگذار زمینه را برای گسترده بین المللی تشخیص صورت پایگاه داده است که ممکن است روزی قلاب به یکی از نگهداری توسط ما با توجه به درز اسناد داخلی.

ملی نیروهای پلیس از ده عضو اتحادیه اروپا خواستار یک چارچوب قانونی برای ایجاد یک سیستم پیوسته تشخیص صورت پایگاه داده “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” نشان می دهد یک گزارش درز کرده به رهگیری در روز جمعه. اتریش است که منجر به راه در این پروژه که هنوز در مراحل اولیه آن تا ماه نوامبر زمانی که این گزارش در ابتدا گردش در میان مقامات اتحادیه اروپا.

تولید شده به عنوان بخشی از یک پروژه به گسترش Prüm اتحادیه اروپا-پایگاه داده گسترده ای-cross-referencing سیستم که در حال حاضر اجازه می دهد تا برای همه-در-یک بار اسکن فردی DNA اثر انگشت و ثبت نام خودرو پایگاه داده های این گزارش خواستار اتحادیه اروپا قانونی که ایجاد و اتصال در سطح کشور صورت شناخت پایگاه داده به طور بالقوه تمام راه را به ما. از آنجا که ما در حال حاضر دارای یک Prüm مانند ارز در محل با کشورهای که بخشی از برنامه حذف روادید از جمله اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا, برخی – از جمله اتحادیه اروپا نگران رسمی که گفته می شود به بیرون درز این گزارش به رهگیری – بر این باورند آینده هر صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده شبکه می باشد که ما به طور پیش فرض.

همچنین در rt.com ‘Orwellian دولت نظارت’: ملاقات پلیس ارائه تشخیص چهره دوربین در خیابان لندن & فروند هواپیمای آنلاین

بروکسل ریختن منابع قابل توجه به توطئه کردن این لایه از نظارت دولت که شامل هر دو بخش دولتی و خصوصی. مشاور شرکت Deloitte پرداخت شد €700 ، 000 نفر در سال گذشته به ارائه گزارش در ارتقاء به Prüm, تمرکز, در بخش, در صورت تشخیص در حالی که یک €500,000 ابتکار bankrolled توسط کمیسیون اروپا درگیر یک گروه از سازمان های عمومی به “نقشه وضعیت فعلی از تشخیص چهره در تحقیقات جنایی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا” با هدف حرکت “به سمت تبادل صورت داده است.”

در آوریل 2019 قانون ادغام پنج اتحادیه اروپا در پایگاه داده نگه داشتن اثر انگشت صورت اسکن و دیگر داده های بیومتریک برای ایجاد یک مخزن از اطلاعات در حدود 300 میلیون شهروندان غیر اتحادیه اروپا. در حالی که شرکت Deloitte توصیه می شود اتحادیه اروپا همین کار را با پلیس در صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده در ماه نوامبر گزارش مقامات اجرای قانون ظاهرا خودداری کردند. اما ارتباط کشورهای مختلف صورت اسکن پایگاه داده با یک Prum مانند صلیب-چک کردن سیستم در نهایت باید همان حفظ حریم خصوصی به عنوان پیامدهای ادغام آنها.

از آنجا که ایالات متحده وزارت امنیت داخلی اتحاد مورد نیاز شرکت کنندگان در برنامه حذف روادید به اتخاذ داده های موافقت نامه تا کنون پس از سال 2015 هر صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده ساخته شده رفتن به جلو خواهد احتمالا باید مطالب خود را اشتراک گذاری با ما. این چیزی است که ما به دنبال در بروکسل پس از حداقل سال 2001 زمانی که واشنگتن مذاکره یک جفت از موافقت نامه های به اشتراک گذاری هر دو تحلیلی و داده های شخصی بین Europol و ما از سازمان های اجرای قانون; اما Europol ناتوانی برای جمع آوری داده ها به خودی خود به معنای آن است که وابسته به چه عرضه شد توسط کشورهای عضو است. یک تشخیص صورت بانک اطلاعاتی در هر کشور رو به مرکز داده های شبکه ایجاد دلخواهی اطلس تغار که در آن همه را به اجرای قانون می تواند خوراک.

همچنین در rt.com £200k در صورت به رسمیت شناختن و صفر بازداشت: پلیس بریتانیا ناودان برای هدر رفتن پول

اجرای از تشخیص چهره در اروپا نبوده است صاف ، تلاش برای استقرار آن به عنوان یک پلیس ابزار در اسکاتلند قرار داده شد در انتظار نگه داشته در اوایل این ماه و پس از یک کمیته پارلمانی این نتیجه رسیدند حقوق بشر نگرانی ساخته است خام. یک برنامه آزمایشی در لندن است که انتظار می رود برای شروع این ماه با وجود انتقاد شدید از گروه های آزادی های مدنی پس از قبل برنامه اعلام شد شکست در ژانویه گذشته است.

ما نیز آمار چند برجستگی در جاده راهپیمایی خود را به سمت صورت-تشخیص-فعال نظارت دولت است. در ماه دسامبر وزارت امنیت داخلی لغو شد برنامه ای که مورد نیاز همه آمریکایی ها برای ارسال به اجباری صورت اسکن در فرودگاه پس از نگرانی در مورد هر دو حفظ حریم خصوصی و اینکه آیا این فن آوری قادر به انجام.

در ضمن ما در حال گسترش و تحکیم خود بیومتریک پایگاه داده موازی اتحادیه اروپا ساده از Prüm. در ماه ژوئن گذشته DHS افزود پروفایل DNA و “رابطه الگوهای” جمع آوری شده از رسانه های اجتماعی به روز رسانی میهن پیشرفته تکنولوژی تشخیص (هارت) سیستم آوردن پایگاه داده موجود – که در حال حاضر شامل اثر انگشت اسکن عنبیه و تشخیص چهره – بر روی آمازون, ابر, که در آن بسیاری دیگر از سازمان های دولت ایالات متحده در حال حاضر ذخیره داده های خود را.

همچنین در rt.com امنیت داخلی فیوز تمام داده های بیومتریک روی یک سرور آمازون – آنچه می تواند به اشتباه ؟

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی