اتحادیه اروپا و سازمان ملل سر و کله زدن بیش از تحریم تسلیحاتی لیبی از ترس کشتی های جنگی را تشویق مهاجران به عبور از مديترانه و سیل اروپا

بروکسل شکست خورده برای احیای اتحادیه اروپا-چراغ دریایی ماموریت به رعایت تحریم تسلیحاتی در لیبی با برخی مخالف صداها در بلوک این استدلال که این کشتی حضور خواهد جذب مهاجران تنظیم از آفریقایی در سواحل.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا بعید است که برای حمایت از بازگشت از عملیات سوفیا – دریایی ماموریت در دریای مدیترانه راه اندازی در سال 2015 به اجرا درآوردن تحریم – در جلسه روز دوشنبه اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell اذعان کرد.

همچنین در rt.com معاون نماینده لیبی در کنفرانس مونیخ: آتش بس آویزان با موضوع تحریم تسلیحاتی است ‘شوخی’

“من فکر نمی کنم امروز ما در حال رفتن به قادر [توافق],” Borrell گفت امیدوار است که اختلافات به جای می شود جلسه بعدی در ماه مارس است.

کشورهای متعدد بود “برخی از نهایی بی میلی,” او توضیح داد که بدون رفتن به جزئیات. در حالی که Borrell گفت: این وضعیت بر روی زمین در لیبی “بسیار بد” ملاحظات بشردوستانه به نظر نمی رسد به بخشی از بازی بزرگ در اتحادیه اروپا منطق.

جلوتر از روز دوشنبه مذاکرات Borrell دفتر توزیع یک یادداشت اصرار اتحادیه اروپا و سازمان ملل به توافق در نیروی دریایی ماموریت. در این سند هشدار داد که اگر 27 عضو موفق به رسیدن به توافق “اتحادیه اروپا تبدیل خواهد شد بی ربط و دیگران ادامه خواهد داد برای تعیین توسعه از حوادث در لیبی است.”

هر اتحادیه اروپا کشور به اشتراک گذاشته شده که در نوع خود از جغرافیای سیاسی تفکر است. وزیر خارجه اتریش الکساندر Schallenberg اصرار داشت که “چیزی جدید است که باید در جای خود قرار داده; یک عملیات نظامی یک عملیات بشردوستانه.”

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا اعلام مهاجر بحران بیش از, اما چه اروپایی ها فکر می کنید ؟ (تصویری)

بعد او گفت: آلمان Die Welt روزنامه که آوردن عملیات سوفیا در مسیر بازگشت به آن معنا اتحادیه اروپا کشتی های جنگی داشتن برای نجات مهاجران غیر قانونی عبور از مدیترانه به امید رسیدن به سواحل اروپا.

اتریش پشتیبانی از افزایش نظارت هوایی و حتی استقرار اتحادیه اروپا نگهبانان مرزی – اما آن را هنوز هم معتقد است که یک نیروی دریایی ماموریت کمک خواهد کرد که برای حفظ تحریم در محل. “در جلسه ای در وین چند روز پیش من, لیبی با همتای تایید کرد به من که یک دریایی ماموریت نامناسب برای کنترل سلاح تحریم” Schallenberg اعلام کرد.

این یک “واقعیت” است که تحویل اسلحه به لیبی به طور عمده در آینده از طریق زمین و هوا تا یک گروه از کشتی های نظامی را ندارد هر گونه تفاوت او استدلال کرد.

ایتالیا نیز اصرار داشت که تمدید ماموریت باید تمرکز بر روی عملیات نجات و باید به جای مقابله با اواسط دریا گشت تنها. “فعالیت مجدد عملیات [سوفیا] امکان پذیر است اما با شدت تجدید نظر حکم و تمرکز بر تحریم تسلیحاتی در لیبی” ایتالیایی معاون وزیر امور خارجه Emanuela دلم دوباره گفت: انتخاب آخرین جمعه.

Heiko Maas وزیر خارجه همسایه آلمان گفت که در اروپا “مهاجرت مشکلات تنها می تواند حل شود اگر لیبی باقی نمی ماند یک کشور شکست خورده.” کمتری از مهاجران را سوار بر غیر قانونی سفر به اروپا اگر منطقه می شود امن تر او پیشنهاد شده است.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا اعلام مهاجر بحران بیش از, اما چه اروپایی ها فکر می کنید ؟ (تصویری)

وزیر امور خارجه لوکزامبورگ ژان Asselborn حمایت برلین موضع اما در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در اتریش را فراهم كرد. “این بیش از حد به رها کردن و یا شکستن با ما اجماع فقط برای جلوگیری از داشتن برای نجات چند نفر [در دریا],” او گفت:.

عملیات سوفیا متوقف شد به عنوان یک نیروی دریایی ماموریت در ماه مارس 2019 پس از ایتالیا در اعتراض به اروپا کشتی های جنگی نجات و فرود مهاجران در بنادر است. آن است که در حال حاضر به طور عمده محدود به نظارت هوایی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی