توافق سران اتحادیه اروپا برای اجرای تحریم تسلیحاتی لیبی با کشتی های جنگی با وجود ترس از افزایش مهاجرت

انتقاد اتحادیه اروپا توافق کرده اند که برای راه اندازی یک عملیات نیروی دریایی برای اجرای یک تحریم تسلیحاتی در لیبی با وجود هشدارهای از درون بلوک که انجام این کار را تشویق جدید جریان مهاجران به اروپا است.

وزیران اتحادیه اروپا توافق کردند که به نیروی دریایی عملیات در نشستی در بروکسل در روز دوشنبه. با هدف نهفته پایین این کشور در جریان جنگ داخلی این عملیات نیز یک درجه جزء و امکان زمین, نیروهای, وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت.

این حرکت بود و نه جهانی خوش آمدید, در, اروپا, و اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس جوزپ Borrell تا به حال حتی پیش بینی کرد که توافق خواهد رسید. اتریش به ویژه در مخالفت با ماموریت ادعا اروپایی است که کشتی ها در دریای مدیترانه دیده می شود توسط مهاجران به عنوان یک نجات ناوگان و سریع تر به تلاش دریا خطرناک گذرگاه.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا و سازمان ملل سر و کله زدن بیش از تحریم تسلیحاتی لیبی از ترس کشتی های جنگی را تشویق مهاجران به عبور از مديترانه و سیل در اروپا

یک نیروی دریایی محاصره را برای توقف جریان اسلحه به جنگ زده لیبی به عنوان بسیاری از سلاح های وارد شده توسط زمین و هوا با وزیر خارجه اتریش الکساندر Schallenberg بحث شده است.

آلمانی FM Heiko Maas مطمئن خود را با احتیاط همتایان که این ماموریت را تنها به تمرکز بر روی شرق مدیترانه “که در آن سلاح مسیرهای اجرای,” در حالی که Borrell اضافه شده است که “اگر آن را ایجاد یک” کشش عامل است که می گویند کشتی جذب مهاجران ماموریت متوقف خواهد شد.”

ماموریت جایگزین عملیات سوفیا 2015 ماموریت نیروی دریایی در دریای مدیترانه به حالت تعلیق در مارس 2019 پس از ایتالیا در اعتراض به اروپا کشتی های جنگی نجات و فرود مهاجران در بنادر است. در ادامه به عنوان یک نظارت هوایی ماموریت پس از ماه مارس گذشته عملیات سوفیا بود به طور رسمی به پایان رسید در روز دوشنبه.

لیبی مصرف شده است درگیری پس از ناتو حمایت شورش سرنگون حکومت معمر قذافی در سال 2011 و اعدام های طولانی حاکم آفریقایی رهبر. جنگ داخلی است که در حال حاضر مواج بین سازمان ملل متحد و حمایت دولت توافق ملی مستقر در طرابلس و لیبی ارتش ملی تحت فرماندهی ژنرال خلیفه Haftar.

همچنین در rt.com معاون نماینده لیبی در کنفرانس مونیخ: آتش بس آویزان با موضوع تحریم تسلیحاتی است ‘شوخی’

Haftar نیروهای جاروب سوی غرب از خود دژ طبرق در ماه های اخیر و در حال حاضر نگه داشتن خاک در حومه طرابلس. آتش بس بین دو طرف نزدیک به فروپاشی معاون رئیس سازمان ملل متحد ماموریت به لیبی هشدار داد در روز یکشنبه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی