توافق سران اتحادیه اروپا برای بستن مرزهای خارجی برای محدود کردن coronavirus, پخش كردن, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا

رئیس شورای اروپا چارلز میشل اعلام کرد اتحادیه اروپا مرزهای خارجی بسته خواهد شد به مدت 30 روز برای مبارزه با گسترش coronavirus. آن را به کشورهای عضو برای اجرای این ممنوعیت است.

“اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای رسیدگی به چالش های فعلی” میشل اعلام کرد.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen ساخته شده توصیه برای بان کی مون روز دوشنبه است.“کمتر سفر ما بیشتر می توانند حاوی ویروس,” او گفت:. او اشاره کرد که این ایده رو حمایت قاطع و کشور را در نحوه اجرای این ممنوعیت به صورت جداگانه.

همچنین در rt.com Covid-19 همه گیر می تواند همچنان برای 2 سال, آلمانی متخصص بهداشت هشدار

سفر در داخل اتحادیه اروپا 27 کشور هنوز هم اجازه داده شود با توجه به محدودیت های جدید. بازگشت مرتب خواهد شد برای شهروندان کشورهای عضو گفت: Michel. در دراز مدت ساکنان و اعضای خانواده از اتباع اتحادیه اروپا و دیپلمات ها نیز ضروری کارکنان — مانند کارشناسان پزشکی یا بهداشت و درمان کارگران خواهد بود معاف از ممنوعیت.

همچنین اعلام شد به سرعت در مسیر خطوط راه اندازی خواهد شد برای حمل و نقل کامیون های حامل کالاها مانند مواد غذایی یا لوازم پزشکی, به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از عظیم صبر کنید بار تبدیل شده اند که مشترک در مرزهای کشورهایی مانند لهستان که در آن coronavirus اقدامات احتیاطی را ایجاد تنگنا شرایط. رسانه های محلی گزارش داد خطوط رسیدن شد 50 کیلومتر (31 مایل) و برخی از آنها در حال انتظار برای ساعت برای تصویب به صلیب. Tadeuz Kucharski سر از رانندگان کامیون اتحادیه توصیف آن به عنوان “یکی از عظیم ظروف سرباز یا مسافر.”

همچنین در rt.com فرانسه ممکن است ملی شرکت های بزرگ در میان بازار بحران وزیر مالیه می گوید

فون د Leyen اعتراف کرد که مرزهای شرایطی بزرگ”موضوع” مورد بحث هنگامی که رهبران اتحادیه اروپا شد تصمیم گیری برای بستن مرزهای خارجی اما نمی گویند اگر نه راه حل پیدا شد. “این کاملا حیاتی است که ما این وضعیت را خنثی,” او گفت:.

هر چند این ویروس اعتقاد بر این بود که منشأ در ووهان, چین, سازمان بهداشت جهانی تلقی شده است اروپا “کانون” از این بیماری در این مرحله با کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا که در حال حاضر در مستند.

بسته شدن مرزهای خارجی است که به احتمال زیاد یک حرکت اتحادیه اروپا برای حل و فصل این موضوع از کشورهای عضو در پاسخ خود به خود به گسترش این ویروس توسط دیوارها کردن مرزهای خود را ایجاد فشار داخلی. Nathalie Tocci یک مشاور اتحادیه اروپا به تازگی نیویورک تایمز گفت که “ناهماهنگ” بسته شدن مرزهای داخلی توسط کشورهای “کمک نمی کند” تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس.

اتریش مرزهای خود را بسته با ایتالیا و لوکزامبورگ و آلمان دوباره به راه افتادند داخلی کنترل مرز با اتریش و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک. مجارستان و اسلوونی نیز معرفی مرزی داخلی چک که باید آهسته سفر کردن چیزی اتحادیه اروپا به سرعت در مسیر خطوط هستند بدون شک یک نتیجه مستقیم از.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de