‘ESPN بدن با ارتقا’: UFC قهرمان قهرمان آماندا Nunes سهام برهنه عکس با دو عنوان پس از تاریخ ساخت در UFC 250

دو بخش UFC زنان قهرمان آماندا Nunes بود در جشن, خلق و خوی پس از تاریخ ساخت در UFC 250 او به عنوان یک بازسازی از او 2019 ESPN بدن مسئله پوشش شامل دو UFC عنوان کمربند.

Nunes تحت سلطه کانادا چلنجر Felicia اسپنسر در UFC 250 در لاس وگاس در ژوئن 6 به سیمان وضعیت او به عنوان بزرگترین جنگنده زن در UFC تاریخ و تبدیل شدن به اولین UFC “قهرمان قهرمان” را به موفق دفاع از خود را در هر دو عنوان در حالی که هنوز فعال دو بخش قهرمان جهان.

بیشتر بخوانید: “او در حال اجرا از مردم برای مبارزه با’: Amanda Nunes برطرف گذشته شجاع Felicia اسپنسر در UFC 250 به عنوان طرفداران طرح قهرمان قربانی بعدی

او پس از پیروزی در UFC Apex Nunes مشترک یک میزبان از عکس ها را به او Instagram صفحه از جمله عکس های گرفته شده با تیم او بعد از برنده شدن و در ورزشگاه تشک در پایگاه آموزشی در آمریکا بالا تیم در برادنتون فلوریدا.

اما قابل توجه ترین تصویر برجسته فتوشاپ نسخه از ESPN بدن جلد شماره شات از 2019 که در آن او بود, عکس برهنه برای ما گوینده ورزشی را یاد سالانه موضوع است.

تصویر Nunes انجام یک موی تای زانو در فتوشاپ بر روی یک تصویر از یک lioness برگزاری UFC کمربند قهرمانی را در دهان خود در حالی که یک دوم عنوان شد در این زمین برگزار کردن آن پنجه.

Nunes که مبارزه با نام مستعار “Lioness” به همراه عکس با ساده عنوان “ESPN بدن با یک ارتقا دهید.”

با وجود بسته بندی شده برنامه است که نیاز به او را به دفاع از او کمربند در هر دو 145 و 135 پوند برزیل زندگی ساده و حتی شلوغ با ورود یک نوزاد. شریک زندگی خود را, UFC strawweight مدعی نینا Ansaroff است که با کودک می رود برای رسیدن در ماه سپتامبر.

شاید دانستن است که زندگی خود را به وارونه با او قریب الوقوع جدید ورود Nunes گفت که او برنامه ریزی شده را به یک استراحت کوتاه از اقدام به شارژ خود باتری قبل از بازگشت به قفس به دفاع از او خروس وزن عنوان شده است.

“(من باید) یک استراحت برای مطمئن” Nunes به خبرنگاران گفت: پس از پیروزی او در UFC 250.

“من باید برای دیدن آنچه در جریان است با پاهای من. من همیشه درد نکنه با این پا. من نمی دانم چه خبر است. عزیزم من در حال آمدن است. در سه ماه او را از رفتن به اینجا. من باید به سازماندهی بسیاری از چیزهای – اتاق خود را. من باید برای انجام بسیاری از چیزهایی که من واقعا نیاز به یک استراحت در حال حاضر.

“(زندگی من) کامل زندگی این سوار سرگرم کننده و شادی در هر روز است. یک فرد خوب است. زندگی شما را به عقب.”

همچنین در rt.com “او کسی ما علاقه مند هستید در: Dana White, مذاکرات در مسابقه بین “زن Khabib’ Kayla Harrison & all-فتح Nunes

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de