رجب طیب اردوغان هشدار داد که اگر سربازان ترکیه در حال برخورد با دمشق نیروهای دوباره قصاص را نمی توان محدود به ایران در منطقه است. او همچنین در مورد سوریه و روند صلح در یک تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین.

رهبر ترکیه ساخته شده نظرات خود را در طی یک سخنرانی در این کشور مجلس در روز چهارشنبه.

من اعلام می کنم که ما اعتصاب [سوریه] نیروهای رژیم در همه جا شروع از امروز بدون اینکه محدود به ادلب و توسط سوچی تفاهم نامه اگر سربازان ما در مواظب نوشته ها و یا در جای دیگر رنج می برند از هر گونه آسیب.

2018 سوچی تفاهم نامه تاسیس ده-تشدید منطقه راه اندازی در اطراف ادلب توسط آنکارا و مسکو به اجرای آتش بس در زمین بین ارتش سوریه و مخالفان دولت با نیروهای. ترکیه همچنین وعده داده شده به پاک کردن منطقه از شبه نظامیان جهادی.

در اوایل این هفته آنکارا گفت که پنج نفر از آن سربازان کشته شده در سوریه آتش توپخانه در ادلب به, که ارتش ترکیه در پاسخ با حملات تلافی جویانه. قبل از آن شش ترکیه خدمتگزاران درگذشت مشابه توپخانه حادثه که در مسکو گفت: به این خاطر بود که آنکارا موفق به اطلاع دمشق در مورد آن نیروهای جنبش.

همچنین در rt.com ترکیه حملات ارتش سوریه به مواضع پس از ‘5 سرباز کشته در بمباران’

روز چهارشنبه اردوغان و رهبر روسیه در مورد وضعیت بر روی زمین از طریق تلفن. آنها توافق کردند که به ترتیب در ادلب د-تشدید منطقه باید به طور کامل اجرا شده با توجه به کرملین.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت که آنکارا همچنان به کار با روسیه بر حفظ آتش بس در ادلب و “در روزهای آینده” مقامات نظامی خواهد رسید در مسکو برای مذاکرات بیشتر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su