رئیس سازمان محیط زیست این است که برای هشدار در برابر ساختمان خانه های جدید در دشت سیل در میان سیل در بخش هایی از بریتانیا زیر باران سنگین.

در یک سخنرانی بعد Sir James بیوان می گویند مسکن جدید باید تنها اجازه داده می شود اگر آنها انعطاف پذیر به جاری شدن سیل.

از آن به عنوان طوفان Ciara و دنیس باعث گسترده شدن سیل.

سطح رودخانه در حال تنظیم خود را برای رسیدن به بالاترین سطح در شروزبری در روز سه شنبه که در آن شدید هشدار سیل – معنی خطر برای زندگی – در محل است.

برای سال سازمان محیط زیست – را پوشش می دهد که انگلستان – نگرانی در مورد خانه سازی در دشت سیل و سر جیمز تنظیم شده است برای تقویت این پیام در سخنرانی خود در روز سه شنبه.

او انتظار می رود که به اذعان آن است که واقع بینانه به ممنوعیت تمام توسعه در این مناطق را پوشش خیلی از کشور است.

اما او می گوید خانه تنها باید ساخته شده است وجود دارد اگر وجود دارد هیچ جایگزین واقعی” – و تنها اگر آنها طراحی شده است که بیشتر انعطاف پذیر به جاری شدن سیل.

نمونه هایی از برخی از تکنیک های که می تواند “سیل-اثبات” خانه شامل استفاده از زمین طبقه فقط برای گاراژ بنابراین مردم می توانند در امان ماندن طبقه بالا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دیگر روش های طبیعی می تواند شامل کاشت درختان و ایجاد تالاب زیستگاه و یا بازگرداندن رودخانه ها که به طور مصنوعی صاف به خود را “منحنی های طبیعی”.

سر جیمز نیز سوال که آیا آن را ممکن است بهتر است برای جوامع به حرکت از راه آسیب است که خطرات ناشی از جاری شدن سیل – یا از رودخانه یا دریا – تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ است.

این چیز جدیدی برای سازمان محیط زیست به هشدار در مورد خانه سازی در دشت سیل – شنیده ایم که برای سال.

اما با تکرار این پیام در حال حاضر در میان ادامه ویرانی زیر طوفان دنیس سر جیمز بیوان امیدوار به جلب توجه بیشتر.

مانند دیگر سران این سازمان او می خواهد برای تحریک یک بحث ملی در مورد چگونه برای آماده سازی نه تنها برای آینده سیل بلکه برای آینده با دشمن آب و هوا.

او را بالا می برد برخی عمیقا دشوار است سوالاتی از قبیل اینکه آیا این امکان پذیر است برای ساخت تا کنون بزرگتر برای مقابله با سیل.

و او را پله به حساس خاک های ضعیف تا آنچه که او خواستار یک “سخت حقیقت” است که برخی از اماکن را تبدیل به بیش از حد سخت برای محافظت از رودخانه و یا دریا.

در این موارد او می گوید: “آن ممکن است بهتر است برای جوامع به انتخاب به نقل مکان از راه آسیب است.” که کاملا یک بمب – و چیزی که اکثر سیاستمداران ترجیح می دهند برای اجرای یک مایل از.

جاری شدن سیل شدید ضربه بخش هایی از انگلستان و ولز برای هفته ها در پی دو طوفان به ارمغان آورد که باران های سنگین و بادهای قوی.

وجود دارد 112 سیل هشدارهای هنوز هم در جای خود از جمله دو هشدارهای شدید برای رودخانه سورن در شروزبری و Ironbridge.

بیشتر باران انتظار و سطح رودخانه در شروزبری پیش بینی می شود اوج به 5.5 متر در سه شنبه شب ضرب و شتم رکورد قبلی.

ان DiTella از شروزبری B&B داروین شهری گفت: 11 اتاق بود و آب گرفتگی کمتر از یک هفته پس از آب “همه چیز نابود شده و در پی آن”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در همین حال ده ها تن از مردم در Wharfage, Ironbridge شده اند به خواسته تخلیه به رودخانه سورن ممکن است نقض سیل موانع.

در تعطیلات آخر هفته بخش هایی از اسکاتلند نیز ضربه های سنگین و جاری شدن سیل با وسایل نقلیه مختلف تبدیل شدن به رشته در Renfrewshire.

‘آب و هوا بمب’

Sir James’ نظر ساخته خواهد شد در یک سخنرانی در جهان آب-Tech اجلاس نوآوری در مرکز لندن.

او خواهد گفت: “ما باید همچنان به انجام آنچه که ما انجام شده است برای چند سال در حال حاضر: ایجاد و حفظ دفاع قوی برای کاهش خطر ابتلا به جوامع در حال آب گرفتگی.

“اما در برابر آب و هوا, اورژانس های ما در حال حاضر نیاز به یک دوم موازی, آهنگ: ساخت جوامع ما بیشتر انعطاف پذیر به جاری شدن سیل به طوری که زمانی که آن اتفاق می افتد آن به شمار خطر کمتری به مردم می کند بسیار کمتر آسیب و زندگی می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی بسیار سریعتر.

“بهترین راه برای خنثی کردن آب و هوا بمب حفاظت بهتر و قوی تر و انعطاف پذیری است. ما نیاز به هر دو.”

EA گفته است که هزینه £2.6 میلیارد دلار در مقابله با سیل که به حفاظت بهتر از 300,000 خواص 2021 به علاوه £1bn در حفظ موجود دفاع در انگلستان است.

زیرا انگلستان بسیاری از رودخانه های بسیاری از این کشور سیل دشت.

Sir James تنظیم شده است هشدار می دهند که با رشد جمعیت تعدادی از خواص در سیل ساده است به احتمال زیاد نزدیک به دو بیش از 50 سال آینده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دانشمندان هشدار می دهند که تغییرات آب و هوایی است و افزایش خطر سیل به دلیل طوفان های زمستانی را بیشتر بارش باران های سنگین در گرم شدن جهان.

انگلستان در حال حاضر دریافت 141 درصد از میانگین فوریه بارش در این ماه.

برخی از مناطق را دیدم ارزش یک ماه از بارش باران در 24 ساعت و سطح رودخانه در کلن, Ribble کالدر ایر, ترنت, سورن Wye, Lugg و Derwent تمام رکورد های جدید در روز های اخیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی