کل رئال مادرید تیم فرستاده شده به کروناویروس قرنطینه به عنوان پایگاه آموزش قفل شده زیر را تست مثبت – گزارش

رئال مادرید قرار داده شده اند خود را به کل فوتبال تیم ملی را به خود انزوا پس از یک عضو از باشگاه تیم بسکتبال آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش ها در اسپانیا.

اندازه گیری های گرفته شده توسط باشگاه می آید به عنوان به عنوان هنوز ناشناخته بازیکن بسکتبال سهام امکانات آموزش با زین الدین زیدان به تیم ملی در Valdebebas پیچیده در اسپانیایی سرمایه باعث این باشگاه به اجرای 15 روز دوره خود انزوا.

این آخرین اندازه گیری های گرفته شده توسط جهانی ورزشی جامعه در پی وقوع است که دیده می شود بیش از 120,000 نفر مبتلا به این ویروس در هفته های اخیر.

رئال مادرید گزارش می دهد که یک بازیکن از ما اولین تیم بسکتبال دارای آزمایش مثبت بعد از تست برای COVID-19 کروناویروس” یک بیانیه باشگاه و وب سایت رسمی خوانده شده از طریق ترجمه.

از آن زمان توصیه شده به قرنطینه هر دو بسکتبال تیم و فوتبال برای اولین بار تیم با توجه به این که دو تیم به اشتراک گذاشتن امکانات در سیوداد رئال مادرید.

آن شده است تصمیم به نزدیک امکانات ما ورزشی شهرستان و همچنین توصیه می شود که همه رئال مادرید پرسنل که ارائه خدمات خود را در شهر مادرید همچنان در قرنطینه است.

مسابقات بودند که برنامه ریزی شده برای امروز و فردا مربوط به بسکتبال Euroleague و LaLiga, فوتبال نخواهم بود.”

یوونتوس گرفته اند اقدامات مشابه پس از مدافع ایتالیایی دانیل Rugani همچنین آزمایش مثبت برای Covid-19 روز پس از تیم خود را در بازی برابر اینتر میلان در پشت درهای بسته. عکس های بعد از بازی نشان داد Juve بازیکنان Rugani, شامل, جشن پیروزی 2-0 در محله های نزدیک.

کریستیانو رونالدو قرنطینه در پرتغال پس از یوونتوس تیمی Rugani تست مثبت برای coronavirus

یوونتوس فصل به تعویق افتاد به زودی بعد از بازی با لالیگا نیز سازماندهی یک دو هفته تعلیق در لیگ فعالیت های روز پنجشنبه اعلام کرد.

همچنین در rt.com اسپانیا لالیگا به حالت تعلیق به مدت دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

رئال مادرید که در حال حاضر در مقام دوم لالیگا, برنامه ریزی شده بود به صورت ایبر روز جمعه و در حال حاضر لغو تمام رسانه های مورد نیاز پیش از بازی.

آن است که هنوز مشخص نیست چگونه این خبر تاثیر خود را در لیگ قهرمانان گذشته-16 دوم-پا بازی برابر منچستر سیتی در انگلستان برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im