انگلیسی ‘قهرمان جهان در آینده’ بوکسور اسکات فیتزجرالد بازداشت برای حمله به, تماس, خارج, دارن تا پس از آزادی

شکست نخوردگان بوکسور اسکات فیتزجرالد منتشر شده از بازداشت پلیس پس از سوال در مورد اتهام حمله در شهر پرستون و بلافاصله با صدور عجیب و غریب callout به UFC سوپراستار دارن تا.

فیتزجرالد که دارای 14-0 رکورد در صفوف حرفه ای دستگیر شد این هفته به اتهام حمله با یک بیانیه صادر شده توسط پلیس لنکشایر و گفت که “28 ساله از پرستون بازداشت شده است به ظن حمله پس از یک حادثه در یک آدرس در Ryelands هلال احمر در شهرستان“. همچنین اظهار داشت که سوالات در حال در رفتن.

همچنین در rt.com ‘از آن خواهد شد یک پیروزی آسان را برای او’: امیر خان می گوید تایسون خشم را شکست آنتونی جاشوا با سهولت (تصویری)

در رسانه های محلی شایعات در حال چرخش است که در این حادثه داخلی در طبیعت است که با توجه به قید وثیقه تا زمانی که ممکن است.

بوکسور بازداشت شد و توسط مقامات برای یک دوره 24 ساعت و ظاهرا بلافاصله پس از آزادی او به رسانه های اجتماعی برای توضیح وضعیت و هدف را در UFC fighter دارن تا.

24 ساعت در یک سلولاو گفت:” در یک Instagram داستان. “که برخی از سنگین sh*t. تمام زندگی من شده است با گرفتن nicked.”

فیتزجرالد در ادامه این ویدئو ظاهرا تهدیدی برای کسی که به نام پلیس او را قبل از رزرو برخی از کلمات خشن برای UFC میان جنگنده دارن تا.

دارن تا و برادرش دو f**king hillbillies. هر کدام از شما بیا من هر زمان که شما می خواهید. پیام من!

فیتزجرالد بازداشت باعث نگرانی است که او می تواند هدر دادن استعدادهای ورزشی خود که برخی از ناظران پیشنهاد کرده اند به اندازه کافی خوب هستند تا او را ببیند موفق در اروپا یا حتی جهان, مرحله.

او نشان داد در سال گذشته که او در مبارزه با اعتیاد به کوکائین چیزی به او گفته شده بود خوردن از سن 12. پدر دیو فیتزجرالد گفت که پسر خود را به تازگی ترک زادگاه خود به صرف زمان در لندن در تلاش برای طرد شیاطین او.

او رفته به لندن و به صداقت من شکایت نیست چرا که آن را بهترین مکان برای او,” او گفت:.

او به دور از تمام به اصطلاح جفت. او به من گفته است که او به مصرف مواد مخدر پس از او 12 سال.

اسکات دارای شخصیت اعتیاد آور اما من فکر نمی کنم جفت خود را می خواهید برای دیدن او موفقیت است. واقعی همسر می گویند, ‘اسکات شما باید یک فرصت یک عمر در اینجا‘”.

همچنین در rt.com UFC بهره برداری سبک وزن مدعی جاستین Gaethje به جای Khabib در برابر تونی فرگوسن – گزارش

فیتزجرالد Sr. همچنین گفت که پسر خود را پروموتر ادی Hearn تلاش برای متقاعد کردن او از حلق آویز در اطراف با یک جمعیت بد.

ادی بود گفت: “اسکات این افرادی که شما با ضربه زدن در اطراف با زمانی که شما به بازگشت به خانه نیست دوستان واقعی خود را’.

آنها احتمالا حسادت که در آن اسکات و ادی بود گفت: به او که او عظیم آینده و پیش از او و که او به راحتی می تواند قهرمان جهان در آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im