انگلستان آینده منابع آب در معرض خطر جدی’

برخی از بخش هایی از انگلستان اجرا خواهد شد از آب در 20 سال آینده مگر اینکه “اقدام فوری” گرفته شده است.

که از نظر کمیته حسابات عامه (PAC) در یک گزارش در مورد وضعیت منابع آب.

آن را در تماس با دولت برای ایجاد جدول لیگ برای شرکت های آب به فشار آنها را به مقابله با نشت.

آن را نیز می خواهد بهره وری برچسب بر روی محصولات داخلی مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ساخته شده اجباری است.

دولت در پاسخ گفت: آن را در حال حاضر آغاز یک برنامه برای بهبود عملکرد در صنعت آب.

  • لندن leakiest خیابان نشان داد
  • شرکت های آب ‘آسیب دیده اند اعتماد’

PAC است متهم وزرا و تنظیم کننده مصرف “بیش از حد سنگین” یک روش برای بهبود زیرساخت ها است.

در گزارش خود به نمایندگان مجلس می گویند که این بخش برای محیط زیست غذا و امور روستایی (دفرا) نشان داده است “فقدان رهبری” در مورد این مسئله.

“دفرا موفق به سرب و شرکت های آب را موفق به عمل” کمیته صندلی مگ Hillier MP است.

“ما در حال حاضر به بخش به گام را برای زمان از دست رفته و ببینید ما قبل از آن خیلی دیر است.”

“یک پنجم از ما روزانه عرضه هدر رفته است”

بر اساس این گزارش مردم در انگلستان و ولز با استفاده از حدود 14 میلیارد لیتر آب در روز – یک پنجم از آن هدر رفته است از طریق لوله های سوراخ دار.

این تماس برای شرکت های آب که خصوصیسازی کنند در سال 1989 به رتبه بندی می شود و در عملکرد خود و برای یک “هماهنگی ملی پیام” برای تشویق مردم به فاضلاب.

نمایندگان مجلس گفت: هر محصول داخلی فروش در انگلستان استفاده می شود که آب از قبیل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی باید به برچسب روی آن نشان می دهد که چگونه کارآمد آن بود. همچنین هنگامی که ساختمان خانه های جدید دولت باید آب را از بهره وری به عنوان یک اولویت به عنوان بهره وری انرژی کم کربن و گرمایش.

“آرواره های مرگ”

در سال گذشته اجرایی رئیس سازمان محیط زیست (EA), Sir James بیوان گفت که در دو دهه آینده بریتانیا خواهد بود رو به “آرواره های مرگ”.

در اینجاست که “مگر ما اقدام به تغییر چیزهایی که ما نمی خواهد به اندازه کافی آب برای تامین نیازهای ما”.

بی سابقه ای خشک و آب و هوای آفتابی ممکن است همراه با Covid-19 مستند منجر به شکستن رکورد تقاضا برای آب است.

به گزارش انجمن تجارت, آب, UK, میانگین تقاضا افزایش یافت 20٪. یورکشایر آب هشدار داد که مخزن آن در سطوح پايين تر از نرمال و در سایر شرکت ها خواست مشتریان به حد آبیاری چمن و شستن ماشین.

PAC گفت: سال گذشته “آب” مبارزات انتخاباتی بود که تا کنون به حال تاثیر کمی عمدتا به دلیل وجود داشته است هیچ بودجه مرکزی و هنوز هیچ امن از هر یک از شرکت های آب.

در پاسخ به گزارش دفرا با اشاره به آن چارچوب ملی برای منابع آب در ماه مارس راه اندازی. آن گفت: “ما در حال حاضر در نظر گرفتن یک رویکرد سخت تر به عملکرد ضعیف و تفریط در صنعت آب, در حالی که همچنین پیدا کردن راه هایی برای افزایش عرضه است.”

این خواست مردم بود “فکر استفاده از آنها”.

ونسا Speight, استاد یکپارچه سیستم منابع آب در دانشگاه شفیلد دانشگاه گفت: اخبار بی بی سی: “بریتانیا برخی از قدیمی ترین زیرساخت های آب در جهان و در حالی که آن را تا به ما خدمت کرده است و اکنون زمان آن است به نگاه به آینده با آب قابل زیرساخت های سرمایه گذاری خواهد شد که آدرس نشت و همچنین مرتبط با قابلیت اطمینان و کیفیت آب مسائل.

“دستیابی به آب مورد نظر بهره وری اهداف است رفتن به نیاز به یک جامع بررسی زیرساخت های سرمایه گذاری, ساختمان, مقررات و شیوه های مربوط به.”

مردم در نقاط خاصی از انگلستان به خصوص در جنوب شرق باید کمتر آب در دسترس به آنها را از کسانی که در کشورهایی مانند مراکش با توجه به چند شرکت های آب در منطقه است.

آب شرکت که به صورت حاد فشار تقاضا – اگر به عنوان یک وجود دارد بسیار خشک سال – در حال: تامس آب که منابع 7.98 میلیون نفر; میل آب که منابع 3.2 m مردم و جنوب آب که منابع 2.5 m مردم است.

از اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت به بی بی سی همه آنها در حال حاضر تصویب به اصطلاح “آرواره های مرگ”. این بدان معنی است که آنها باید بسیار محدود ذخایر. بنابراین در یک دوره فوق العاده کم بارش آنها همچنین ممکن است نیاز به قرار دادن اقدامات اضطراری در محل از قبیل لوله خرطومی ممنوعیت.

شرکت حفظ آنها انجام آنچه آنها می توانند برای آماده سازی.

از نظر قانونی هر پنج سال آنها باید مجموعه ای از برنامه ریزی برای چگونه آنها را مقابله با عرضه و تقاضا بیش از 25 سال آینده.

تامس آب دارای یک طرح برای کمک به مشتریان به خرید آب ته.

در آن برنامه پنج ساله منتشر شده در چهارشنبه, EA گفت که متعهد به سرمایه گذاری در آب و هوا انعطاف پذیری “حصول اطمینان از این کشور آماده است برای جاری شدن سیل های ساحلی تغییر و خشکسالی”.

با این حال آن گفت که “مورد نیاز برای حفظ درآمد و سرمایه گذاری مورد نیاز است”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید