انگلستان سیل: جورج Eustice دفاع دولت پاسخ


بوریس جانسون نگه داشته شده است “به طور منظم به اطلاع” در جاری شدن سیل وضعیت محیط زیست گفت: “در طول سفر به سیلاب Shropshire.

جورج Eustice بود که در Ironbridge و شروزبری قبل از آن گفت: نخست وزیر “روشن ساخته است که او از من خواست به سرب در این”.

آن را زیر انتقاد از آقای جانسون برای بازدید از سیل مناطق آسیب دیده.

آقای Eustice همچنین گفت: £4bn خواهد بود صرف مقابله با سیل بیش از پنج سال است. پول متعهد شد سال گذشته است.

طوفان Jorge با توجه به آمار در تعطیلات آخر هفته می تواند بیشتر اختلال به منطقه با بارش باران و همچنین هوا در روز جمعه.

و همچنین جاری شدن سیل در Shropshire تا 70 خواص در Snaith, East Yorkshire, آب گرفتگی شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در طول سفر خود به Ironbridge آقای Eustice گفت: “نخست وزیر در زمانی که او منصوب من دو هفته پیش روشن ساخته است او از من خواست به سرب در این.

“ما در مورد طوفان دنیس بود که آینده که تعطیلات آخر هفته و… مورد بحث ما پاسخ.

“من او را نگه داشته و به طور منظم و آگاهانه با آنچه اتفاق می افتد; نکته مهم این است که ما ساخته شده تصمیم گیری درست در موقع راه است ؟ و من فکر می کنم پاسخ این است که بله.”

آقای Eustice با تمجید از تیم های کاری “بر روی زمین” که انجام داده اند یک “فوق العاده شغل در پاسخ به این” و گفت: دولت نگاه به بهبود دفاع که برخی از buckled در Ironbridge در روز چهارشنبه.

“ما خواهید بود با صرف بیش از £4bn در پنج سال آینده در مقابله با سیل,” او گفت:.

پول متعهد شد توسط محافظه کاران در مانیفست خود را جلوتر از 2019 انتخابات عمومی.

“برخی از که در حال رفتن به در طبیعت راه حل های مبتنی بر بالادست به سعی کنید به نگه داشتن آب سر بالایی خیلی آسیب پذیر جوامع شبیه به این در سورن کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار, اما هم وجود دارد برخی از سخت دفاع در جای خود قرار داده و همچنین” آقای Eustice گفت.

او حاضر کشیده می شود دقیقا کدام پروژه ها خواهد بود حمایت کرد و گفت در آنجا خواهد بود ارزیابی بر اساس خطر سیل و در مجموع از تعداد خانه های بالقوه محافظت می شود.

استیون کلارک که اجرا می شود greengrocers سهم در Coleham, Shrewsbury, گفت: آن را یک “توهین” آقای Eustice صحبت نمی کنم برای ساکنان و کسب و کار صاحبان متاثر از سیلاب های اخیر.

“ما وعده داده شده بود ما خواهد بود قادر به صحبت با او بود که هدف از سفر خود” آقای کلارک گفت.

“ما بسیار مشتاق به صحبت کردن با او و برخی از پاسخ های… او راه می رفت گذشته مستقیم و رفت به سمت پل برای رفتن و انجام برخی از مطبوعات مصاحبه.”

در صحنه: Joanne Gallacher, BBC, Shropshire

محیط زیست دبیر بازدید کفن شد در پنهان کاری پس از تاریخ ربکا Pow phoned در بیمار است.

او پا در در آخرین لحظه به بازدید Ironbridge و شروزبری. به ما گفته شد او می تواند بازدید Wharfage اما به طور ناگهانی آن را روشن به دیل پایان در طرف دیگر از شهر است.

او وارد می شود و مورد استقبال کارگران از سازمان محیط زیست خدمات اورژانس و Telford and Wrekin شورای.

آنها توضیح داد که چگونه مشغول آنها بوده است بیش از دو هفته گذشته در تلاش برای محافظت از Ironbridge و ساکنان و کسب و کار. او بدقت گوش و پرسش و پاسخ.

به من گفته شده بود وجود خواهد داشت هیچ رسانه ای مصاحبه اما قبل از او رفت و به دیدار با مونتاژ کارکنان من از او پرسیدم چرا از آن گرفته شده دو هفته به بازدید از سیلاب Shropshire.

“من امروز اینجا هستم,” او گفت:. و اضافه میکند: “در اولیه پس ما می خواهیم سازمان محیط زیست به سر همه چیز”.

او سپس به بازرسی سریع جریان رودخانه سورن با یاد آهن پل در پس زمینه قبل از نزدیک شدن به سیل دفاع موانع.

عصر روز چهارشنبه پلیس و سازمان محیط زیست هشدار داد “یکی دیگر از 10 روز از شرایط دشوار” بیش از ترس Shropshire و Worcestershire که در آن تخلیه شده اند وقوع خواهد شد بیشتر تحت تاثیر قرار زیر باران سنگین در ولز.

این ملاقات در دفتر هشدار داد بخش هایی از ولز و شمال انگلستان می تواند بین 60 تا 80 میلی متر باران در روز جمعه – با مقدار بارش در ولز افتادن به سورن حوضه آبریز و به سمت سیلاب جوامع در غرب میدلندز.

شده است وجود دارد برخی از مهلت اگر چه با سطح رودخانه به تازگی انداختن در حدود 40 سانتی متر در Ironbridge و 80 سانتی متر در شروزبری.

راشل ماس که دارای یک سالن آرایش مو در Coleham گفت: مردم “نیاز به برخی از عمل”.

“ما شده ایم آمار دو بار در هفته — هنوز هم وجود دارد شایعات بدتر می تواند این آخر هفته,” او گفت:.

“اگر آن را ندارد, آن را کاملا نابود این جامعه.”

کریس Bainger از سازمان محیط زیست گفت: “ما یک بیت از مهلت ما فقط رو دوش حرکت را از طریق بیش از چند روز آینده.

“اما در آینده به جمعه ما باید یکی دیگر از گروه باران که از طریق آن خواهد بود تا در ویلز کوه است و رفتن به آینده را به ما… شاید شنبه.

“ما در حال حاضر برنامه ریزی شده یکی دیگر از 10 روز از بودن در 24/7 منینگ از ما حادثه اتاق و داشتن کارکنان عملیاتی در همه ما موانع.”

دنبال BBC West Midlands در Facebookدر توییترو ثبت نام برای اخبار محلی به روز رسانی مستقیم به گوشی خود را

شما در حال تخلیه از Ironbridge یا مناطق اطراف آن? اگر شما قادر به به اشتراک گذاری تجربیات خود را ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im