تیم کریکت انگلستان آماده برای ‘عظیم مناسبت’


پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

انگلستان v غرب هند اولین آزمایش
محل برگزاری: Ageas کاسه ساوتهمپتون تاریخ: 8-12 ماه جولای زمان: 11:00 BST
پوشش: آزمون مسابقه ویژه تفسیر در BBC Radio 5 Live, ورزشی فوق العاده; زنده متن تفسیر و در بازی کلیپ در BBC Sport سایت; نکات مهم در بی بی سی دو و سی سایت ورزشی در 19:00 BST (19:30 روز یکشنبه)

ایستاده در کاپیتان بن استوکس می گوید انگلستان در حال آماده شدن برای “عظیم مناسبت” از این آزمون برای اولین بار در برابر غرب هند شروع می شود که در روز چهارشنبه.

Coronavirus همه گیر است و مانع هر گونه رقابتی حرفه ای کریکت در انگلستان تا کنون در این تابستان.

“من می دانم که هر کس ولع مصرف شده است گفت:” استوکس.

“ما می دانیم که ما باید صدها هزار نفر از مردم که می خواهند ما را به خوبی انجام دهد و ما باید این مسئولیت را به بیرون رفتن و انجام عدالت برای همه این افراد است.”

انگلستان بودند با توجه به نام و سمت خود را در سه شنبه شب اما به جای آن با تاخیر اعلام یازدهم تا بازی شیر یا خط.

آنها پنج پرتاب سرعت برای سه مکان با جیمز اندرسون استوارت گسترده Jofra کماندار علامت گذاری به عنوان چوب و کریس Woakes همه رقابت برای یک نقطه.

استوکس منجر خواهد شد انگلستان برای اولین بار در غیاب رودخانه جو ریشه است که منزوی پس از تولد او فرزند دوم.

استوکس, 29, تبدیل به انگلستان 81st آزمون کاپیتان و همه طفیلی را به اتهام پس از اندرو Flintoff.

“این یک افتخار بزرگ بود و با توجه به مسئولیت” استوکس گفت BBC Sport.

“تصویر بزرگتر این است که این واقعیت نیست من کاپیتان اما در مورد بیرون رفتن وجود دارد و در انجام آنچه که من به طور معمول انجام است که در تلاش برای نفوذ در این بازی تا آنجا که من احتمالا می تواند.”

استوکس نشان داد که ریشه کرده و توجه داشته باشید در این مفت برگزاری خود انگلستان جارچی که گفت: “آیا آن را راه خود را”.

او همچنین تایید کرد که انگلستان را به پیوستن به غرب هند برای حرکت در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با هر دو تیم نیز با پوشیدن یک آرم بر روی پیراهن خود را.

“ما باید یک فرصت به انجام کاری واقعا قدرتمند به عنوان یک انگلستان و تیم ما در حال انجام است که با نشان دادن حمایت به سمت غرب هند گفت:” استوکس.

نکات برجسته این آزمون برای اولین بار نشان داده خواهد شد در بی بی سی دو و سی سایت ورزشی در 19:00 BST هر روز (19:30 روز یکشنبه) در حالی که آزمون مسابقه ویژه ارائه خواهد شد توپ های توپ پوشش رادیویی.

  • چگونه به دنبال انگلستان v غرب هند
  • “من امیدوارم که استوکس کاپیتان در شیوه ای که او نقش’ – Agnew ستون
Ben Stokes

‘هیچ جمعیت هیچ بهانه ای’

Coronavirus همه گیر شده است به شدت مختل انگلستان برنامه نه تنها برش های کوتاه خود را در تور سریلانکا در ماه مارس, اما تاخیر در این سری است که باید در ماه ژوئن.

ماه از برنامه ریزی دقیق رفته به چوب بست از انگلستان صفحه اصلی مسابقات این تابستان که تمام توان پشت درهای بسته در یک زیستی-محیط امن در ساوتهمپتون و منچستر.

انگلستان زندگی شده اند و آموزش در ساوتهمپتون به مدت دو هفته در حالی که Windies تا به حال یک دوره انزوا در اولدترافورد پس از دو عمل منطبق است.

آزمون خود را تغییر بازی شرایط – بازیکنان مجاز به اعمال بزاق به توپ و هر دو از داوران خواهد بود به عنوان مخالف از کشورهای بی طرف.

در یک چارچوب وسیع تری از ارائه سرگرمی به یک ملت شده است که در قفل شده توسط coronavirus استوکس می گوید تیم او آگاه هستند وظیفه خود را.

“این یک فرصت برای بسیاری از مردم در سراسر انگلستان” او گفت:.

“من می دانم که وجود دارد این است که نمی خواهیم کسی در جمعیت به شنیدن یا دریافت انرژی از, اما ما نمی توانیم با استفاده از کمبود جمعیت به عنوان بهانه ای برای رسیدن به این بازی.

“شما باید به آن نگاه کنید که ما در حال قدم زدن در این زمینه به نمایندگی از کشور ما است. هنگامی که شما از این سه شیرها در قفسه سینه خود را, شما نمی توانید احساس هر بیشتر افتخار می کنم.

“شما هنوز هم دریافت کنید که احساس حتی اگر وجود دارد هیچ کس در می ایستد.”

“ما را از آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم انگلستان’

غرب هند را نه برنده سری در انگلستان از سال 1988 اما نگه Wisden جایزه پس از ضرب و شتم انگلستان 2-1 در کارائیب در آغاز 2019.

آنها به انگلستان سفر بدون ضربه دارن براوو و Shimron Hetmyer که تصمیم گرفتند از این تور به دلیل coronavirus نگرانی.

قدرت نهفته در سرعت بازی بولینگ امثال شانون گابریل Kemar روچ و کاپیتان Jason دارنده.

“ما باید از این ابزار به ضرب و شتم انگلستان گفت:” دارنده. “بچه های ما آماده هستند. ما نمی بازی کریکت اما نه انگلستان, بنابراین ما حتی در این جبهه.

“ما در حال بازی در حیاط خلوت خود آنها را می دهد یک مزیت خانه, اما من فکر می کنم ما را از آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم انگلستان و برخی از بازی واقعا جامد کریکت.”

چه به دنبال در بی بی سی

BBC Sport خواهد شد نگه داشتن شما تا تاریخ را با تمام عمل و تجزیه و تحلیل با ‘امروز در تست’ – جدید نکات برجسته برنامه بی بی سی دو است که پخش خواهد شد در 19:00 BST هر شب (19:30 روز یکشنبه).

آزمون مسابقه ویژه باز خواهد گشت مختلف برای تلفن های موبایل و Radio 5 Live Sports اضافی و شما قادر خواهید بود به دنبال هر دو در بزرگ سیاه و سفید دیک, ورزش, سایت و نرم افزار در کنار بسیار محبوب زنده متن تفسیر.

انگلستان کاربران همچنین قادر خواهد بود به تماشای در-بازی بازی های برجسته از بهترین لحظات در مدت کوتاهی پس از آنها اتفاق افتاده و روزانه برجسته بسته در مدت کوتاهی پس از نزدیک است.

تلویزیون برجسته آن نیز در دسترس خواهد بود در BBC iPlayer برای 30 روز پس از پخش خواهد شد اولین بار بی بی سی نشان داده است صفحه اصلی تست کریکت از سال 1998 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>