انگلستان آس کایل واکر معذرت خواهی بعد از “میزبانی مستند پارتی’

انگلستان و منچستر سیتی مدافع کایل واکر عذرخواهی برای “اجازه دادن به مردم” پس از آن ادعا کرد ستاره فوتبال به میزبانی “اسباب بازی” با دو دختران تماس در طول coronavirus مستند.

واکر 29 و یک مرد در حال گزارش شده دعوت 21 ساله های محلی اسکورت لوئیس مک نامارا و 24 ساله برزیلی دختر تماس خود را به آپارتمان لوکس در چشایر در هفته گذشته که در آن آنها صرف سه ساعت برای یک ادعا مستند جیغ وداد بازی کردن.

عکس گردش در رسانه های اجتماعی گرفته شده توسط اسکورت McNamara, نشان می دهد, واکر ساده به لباس زیر خود را ظاهر می شود و به شمارش پول برای دختران تماس بگیرید.

بعد واکر در زمان به رسانه های اجتماعی به اصرار طرفداران به دنبال دولت مشاوره و ماندن در خانه در طول Covid-19 بحران است.

شهر پر پشت واکر که به چنگک جمع کردن در حدود 150 ، 000 پوند (US$185,000) یک هفته به نظر می رسد به اذعان این گزارش در عذرخواهی صادر شده در شنبه شب.

“من درک می کنم که موقعیت من به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای به ارمغان می آورد مسئولیت بودن در نقش یک مدل,” او گفت:.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به من, خانواده, دوستان, باشگاه فوتبال حامیان و برای اجازه دادن به آنها را.

“وجود قهرمانان در خارج وجود دارد ساخت حیاتی تفاوت به جامعه در حال حاضر شده اند و من مشتاق برای کمک به پشتیبانی و برجسته شگفت انگیز خود را فداکاری و کار صرفه جویی در زندگی در طول هفته گذشته.

“اعمال و رفتار من در مقابل مستقیم به آنچه که من انجام شده است باید در مورد مستند,” او اضافه شده است.

باشگاه کارفرمایان در منچستر سیتی ابراز “ناامیدی” در ادعا و اعتقاد به راه اندازی یک داخلی انضباطی بررسی است.

واکر عناوین ساخته شده در طول تابستان برای اجرای خود را به دور از زمین که آن را ظهور او تقسیم از دختر آنی Kilner پس از گرفتن مدل Lauryn گودمن ،

همچنین در rt.com اجتماعی فاصله? پوزخند NFL ستاره Derrius Guice طول می کشد توپخانه ضد هوایی پس از cozying تا شش مدل در میامی قایق

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de