اجرای این قانون در حال حاضر تهدیدات آسیب’? توییتر سانسور مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره

توییتر سانسور پست دیگری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا هشدار خود را در برابر ایجاد یک “منطقه خودمختار” خارج از کاخ سفید به مبلغ یک “خطر آسیب” و نقض سیاست خود را در برابر رفتار توهین آمیز.

“وجود خواهد داشت هرگز یک “منطقه خودمختار’ در واشنگتن, DC, تا زمانی که من رئیس جمهور شما. اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز سه شنبه پس از یک جمعیت زیادی از معترضان نقاب سعی در راه اندازی موانع در پارک لافایت.

گرافیتی اعلام راه اندازی می شود “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه’ را در بدنام CHAZ/ریز ریز کردن آزمایش در سیاتل در طرف دیگر از کشور است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند ‘نیروی جدی’ اگر معترضان تلاش برای ایجاد CHAZ-سبک های مستقل منطقه’ در واشنگتن, DC

با توجه به توییتر این تهمت را پس از نقض قوانین در مورد “رفتار توهین آمیز” با توجه به “حضور یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص.”

به عنوان یک نتیجه رئیس جمهور جیر پنهان شده بود پشت یک اعلان عمومی نیاز به کاربران برای تایید آنها مایل به آن را ببینید. اطلاع نیز غیر فعال میل یا retweeting.

این دومین بار است که توییتر انجام داده است و این با مغلوب ساختن پیشی جستن پست. در مه 29, آنها سانسور صدای جیر جیر خود را در مورد شورش در مینه سوتا گفت: پست “ستایش خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در میان چیزهای دیگر.

همچنین در rt.com توییتر بلوک کاخ سفید توییت برای ‘ستایش خشونت’ پس از آن reposts تهمت هشدار از رسمی دولت حساب

“توییتر ادعا می کند اظهارات مقامات دولتی در حمایت از اجرای قانون علیه خشونت اوباش نقض آن سیاست” the Federalist ویرایشگر Mollie همینگوی گفت: در مورد سانسور.

روزنامه نگار مایکل تریسی توصیف توییتر استاندارد به عنوان “حتی بیشتر مسخره نامنسجم” از یکی از قبلی است.

چه شروع به تظاهرات مسالمت آمیز بیش از پلیس با قتل مینیاپولیس ساکن جورج فلوید ماه گذشته به سرعت به خشونت تبدیل شد و منجر به غارت و تخریب یک پلیس حوزه و اطراف بلوک. شورش پس از آن به همسایه, St. Paul و سپس شهرهای دیگر در سراسر آمریکا از جمله واشنگتن ،

در علاوه بر این به سانسور تهمت توييتها هدف در برابر تظاهر کنندگان توییتر نیز متمایل به فشار از رسانه های جریان اصلی رسانه ها و فیلم های پاک شده از چندین الگوهای رفتاری به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور از جمله یکی از مسخره سی ان ان برای دامن زدن به نفرت نژادی در امریکا است.

توییتر نیز با تغییر لوگوی خود از آبی به سیاه و ویرایش توضیحات رسمی این شرکت به حساب بخوانید “سیاه و سفید عجیب و غریب زندگی می کند مهم است. سیاه, ترانس زندگی مهم است. #BlackLivesMatter” با آن خوراک در حال حاضر شامل به طور کامل از حمایت از تظاهرات.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de