رئیس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte است “فسخ” بازدید از نیروهای توافق فراهم می کند که مصونیت قانونی به يمن در اقدامی تلافی جویانه برای ما لغو روادید سیاسی متحد و همکار با مواد مخدر-جنگجو.

“رئیس جمهور گفت او فسخ VFA,” وزیر دفاع Delfin Lorenzana گفت: ABS-CBN اخبار روز جمعه. “از من خواسته برای روشن شدن و او گفت که او نه تغییر تصمیم خود.” توافق فراهم می کند و مصونیت قانونی برای سربازان ایالات متحده انجام تمرینات نظامی در فیلیپین.

خشم آمریکا تصمیم به لغو ویزا از رئیس پلیس سابق شهر و سناتور رولاند dela رزا ماه گذشته Duterte داده بود واشنگتن یک ماه به رفع آن ‘اشتباه’ امتناع از بازگشت حتی به عنوان دیگر اعضای دولت او خواست او را به تجدید نظر.

“من به شما هشدار… اگر شما برنده این اصلاح در این کار من را فسخ… بازدید از نیروهای قرارداد” Duterte گفت: در ماه گذشته جسارت به ما را به تماس خود را بلوف.

من که از b*tch.

واشنگتن تا به حال بنا به گزارش ها لغو دلا روزا ویزا بیش از رکورد خود از قتل های فراقضایی در حالی که خدمت به عنوان Duterte اولین رئیس پلیس. که نقش او مسئول انجام رئيس جمهور سنگین دست anti-مبارزه با مواد مخدر – بسیار نزدیک به یک لفظ “جنگ با مواد مخدر” از سیاست آمریکا با این نام – را ترک کرده است که هزاران نفر مرده و موجب اعتراض بین المللی.

وزیر امور خارجه Teodoro اهسته اقدام به استدلال می کنند در برابر قطع VFA در پنجشنبه اصرار دارد که $550 میلیون به علاوه در امنیت کمک های دریافتی از آمریکا پس از سال 2016 – همراه با هوش و توانایی جلوگیری چینی “تجاوز” – هرحال هر دلیل از رئیس جمهور ممکن است به ضایعات توافق. یک “اثر سرما بر ما روابط اقتصادی” می تواند در نتیجه اگر فیلیپین شروع می شود, حمایت از اتحاد خود را با ما در جزیره پیشنهاد شده است.

همچنین در rt.com “من می خواهم برای باز کردن جبهه با روسیه و چین به عنوان ما زندگی کردن چربی از زمین ما,’ فیلیپین’ Duterte می گوید RT

او همچنین هشدار داد که آمریکا ممکن است به دنبال محدود کردن دیگر توافق نامه نظامی میان دو کشور که در حال حاضر شامل افزایش همکاری های دفاعی توافق متقابل دفاع پیمان. Trashing VFA تاثیر می گذارد بیش از 300 مشترک آموزشی و دیگر دریل انجام شده با ایران که در جزیره اصرار داشتند حیاتی به فیلیپین اجرای قانون و نظامی قادر به مقابله با “تهدید برای امنیت ملی است.”

نفاق ذاتی در هواپیماهای بدون سرنشین-مبارک واشنگتن بار دیگر انتقاد Duterte دولت برای قتل های فراقضایی – به عنوان وزارت امور خارجه را در سال 2018 در گزارش, حقوق بشر, شیوه می تواند تحت فشار قرار دادند Duterte این حرکت را در برابر خود مشاوران مشاور. او در واکنش به طور مشابه مقاوم به شیوه ای که تهدید به ممنوعیت ورود به آمریکا برای فیلیپین سناتور درگیر در بازداشت یک مخالف مجلس مخالف به جنگ مواد مخدر.

Duterte نیز ابراز علاقه در حال دور شدن از وابستگی به آمریکا نسبت داد با افزایش ابرقدرت متهم واشنگتن از “زندگی کردن چربی از زمین ما است.”

همچنین در rt.com “من دریافت دعوت نامه به ما. من برود ؟ هیچ,’ فیلیپین را Duterte می گوید RT

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی