پایان یک دوره? دانا سفید اذعان UFC زنان ورزشکار پروزن بخش احتمالا زنده ماندن نیست اگر آماندا Nunes بازنشسته (تصویری)

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما UFC زنان featherweights نیاز به گدایی همه را قهرمان آماندا Nunes به بازنشسته پس از دانا سفید اشاره کرد در این بخش ممکن است زنده ماندن اگر او آویزان کردن دستکش.

صحبت با خبرنگاران پیش از UFC Vegas 3 در UFC Apex سفید داشتند حرف زدند در مورد طیف وسیعی از موضوعات اما یکی که نگران تعداد انگشت شماری از 145 پوند زن مبارزان در فهرستی آمد که سفید خواسته شده بود در مورد Nunes’ وضعیت فعلی و آنچه ممکن است اتفاق می افتد به این بخش اگر او آن را به نام واریز شده است.

ادامه مطلب: ‘من’: UFC دو قهرمان وزن آماندا Nunes نکات در دوران بازنشستگی در مصاحبه تلویزیونی

“من امیدوارم که او نمی کند” بستری سفید که به شوخی پیش از آن در هفته است که او را به “کشتن” برزیل دو بخش قهرمان اگر او تصمیم گرفت به راه رفتن به دور از UFC در اوج شهرت او.

“او یکی از افراد مورد علاقه من تا کنون.”

Nunes کاملا تحت سلطه سابق Invicta FC قهرمان Felicia اسپنسر در اخیر عنوان دفاع به عنوان او بیشتر سمان او تسلط UFC را سنگین ترین زن وزن کلاس با یک لغزش تصمیم پیروزی بر کانادا مدعی.

همچنین در rt.com “او در حال اجرا از مردم برای مبارزه با’: Amanda Nunes برطرف گذشته شجاع Felicia اسپنسر در UFC 250 به عنوان طرفداران طرح قهرمان قربانی بعدی

این یک عملکرد است که نشان داد که شکاف بین Nunes و بقیه UFC را featherweights یک شکاف بزرگ و سفید اذعان کرد که آینده نگاه نامشخص برای تقسیم اگر Nunes تصمیم به پیاده روی به دور از ورزش در حال حاضر.

“پس از یک عملکرد است که من می خواهم نفرت را به فکر می کنم که او می خواهم می خواهم به بازنشسته,” او گفت:.

“اما اگر درست است و این که در آن او در حال حاضر و سپس او احتمالا باید.”

که رهبری یک خبرنگار به درخواست سفید اگر هنوز هم وجود دارد یک ورزشکار پروزن بخش اگر او بازنشسته ترک سفید به یک موضوع پاسخ که باید بقیه UFC زنان featherweights بیش از یک کمی نگران است.

“احتمالا نه” گفت.

“من به معنای واقعی کلمه فقط گفت: (matchmakers) روز دیگر برای ساخت آن را بدست آورد ، بیایید شروع به ثبت دختران شروع به ساختمان را بدست آورد.

“در حال حاضر دختر صحبت کردن در مورد بازنشستگی پس ظاهرا ما باید در همان صفحه و شکل این چیز.”

بهترین پس از اتمام: روکش آماندا Nunes’ بهترین پس از اتمام مبارزه در UFC