کارفرمایان شروع به پرداخت سهم کردند طرح

صدراعظم Rishi Sunak تعیین کرده است که چگونه کارفرمایان را مجبور به شروع به اشتراک گذاری هزینه Coronavirus کار احتباس طرح.

از ماه اوت آنها را مجبور به پرداخت ملی بیمه و بازنشستگی سهم و پس از آن 10 درصد از پرداخت از ماه سپتامبر افزایش به 20 درصد در ماه اکتبر.

همچنین کارگران را مجاز به بازگشت به کار پاره وقت از ژوئیه اما با شرکت های پرداخت 100 ٪ از حقوق و دستمزد.

آقای Sunak گفت: این طرح را تنظیم کنید تا “کسانی که قادر به کار را می تواند انجام دهد”.

دولت پرداخت 80 درصد از کارگران حقوق تا £2,500 یک ماه برای برخی از 8.4 میلیون نفر از کارگران تحت این طرح است.

آن را در اصل در نظر گرفته شده و تا پایان ماه ژوئیه. در اوایل این ماه صدراعظم تمدید این طرح تا پایان ماه اکتبر اما آیا طلسم نیست که چگونه کارفرمایان خواهد شروع به کمک.

تحت روز جمعه تغییرات furloughed کارگران ادامه خواهد داد به 80 درصد از پرداخت ها تا پایان اکتبر اما پس از آن تقریبا یک چهارم از حقوق خود را به ملاقات با کارفرمایان.

“اولویت ما همواره به حمایت از مردم و حفاظت از مشاغل و کسب و کار از طریق این بحران گفت:” آقای Sunak. “The کردند و خود اشتغالی طرح شده اند و تاسیسات برای میلیون ها نفر از مردم و کسب و کار.”

کارفرمایان ادعا می کند تحت این طرح رسیده اند £15bn تا کنون. اما این طرح انتظار می رود که هزینه مجموع حدود £80bn یا £10bn یک ماه. دفتر بودجه مسئولیت تنظیم شده است به انتشار دقیق costings هفته آینده.

‘دیوانگی محض’

اما رستوران دیوید مور به بی بی سی گفت که او “عمیقا عمیقا نگران” در مورد تغییرات در این طرح است.

آقای مور که صاحب لندن, رستوران, رنگارنگ یک تیری گفت: این ناعادلانه است برای مهمان نوازی شرکت شروع به پرداخت نسبت به دستمزد زمانی که آنها نمی باید هر گونه درآمد.

“این است که انبوه ناامید کننده و دیوانگی محض به سعی کنید به یک صنعت که نشده تا به حال درآمد هر آنچه پس از آن خواهد بود احتمالا پنج ماه به درخواست آنها برای شروع به کمک” او گفت BBC Radio 4 جهان در یک.

او هشدار داد که برخی از کسب و کار می تواند تنه به عنوان یک نتیجه.

“ما هر گونه پول در آینده از طریق درب به کمک کمک ؟ اگر ما آن است که همه در اواخر بیش از حد بسیاری از کسب و کار به عنوان پان.”

کار سایه صدراعظم Anneliese Dodds همچنین هشدار داد در مورد از دست دادن شغل.

“این مربوط به این است که هیچ تعهد در این طرح برای حمایت از تنها توان کوچک در گام با حذف از مستند” او گفت:. “و نه وجود دارد هر گونه تجزیه و تحلیل تاثیر آن بر بیکاری از یک” یک اندازه متناسب با همه ” بودن رویکرد اتخاذ شده در تمام بخش.”

چگونه می خواهد این طرح را تغییر دهید ؟

از 1 جولای کسب و کار اجازه خواهد داشت به furloughed کارکنان پاره وقت, یک ماه زودتر از آنچه قبلا اعلام کرد. این حرکت با هدف کمک و حمایت مردم به کار دولت گفت.

آن را به فرد شرکت برای تصمیم گیری چه پاره وقت به معنی. آنها قادر خواهد بود برای تنظیم ساعت و تغییر الگوهای کارکنان به کار خواهد کرد زمانی که آنها بازگشت اما شرکت ها را مجبور به پرداخت حقوق و دستمزد در حالی که آنها در کار است.

“گسترش کار حفظ طرح و ساخت آن را بیشتر انعطاف پذیر است که کلید برای گرفتن اقتصاد دوباره روی پای خود گفت:” فدراسیون کسب و کارهای کوچک ملی رئیس مایک گیلاس.

“توسط کارفرمایان ارائه با سازگاری آنها نیاز خواهید به عنوان کسب و کار تنظیم به حالت عادی و آوردن جلو, انعطاف پذیر, کردند, راه اندازی, تاریخ, دولت امید دادن به شرکت های کوچک در سراسر انگلستان است.”

از اوت 1 سطح از کمک مالی دولت کاهش خواهد یافت “به منعکس کننده که مردم در حال بازگشت به کار”.

Furloughed کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت 80% از خود پرداخت اما از اوت آن را شامل یک رشد سهم کارفرما. آن شروع خواهد شد با کارفرمایان پرداخت NI و حقوق بازنشستگی در ماه اوت به علاوه 10 درصد از پرداخت در ماه سپتامبر افزایش به 20 درصد در ماه اکتبر.

جزئیات: چگونه کارفرمایان سهم افزایش خواهد یافت ؟

در طول ماه اوت به دولت خواهد پرداخت 80 ٪ از دستمزد به یک کلاه £2,500. کارفرمایان مجبور به پرداخت NI و سهم حقوق بازنشستگی. به طور متوسط برای ادعا می کنند که 5% از ناخالص اشتغال هزینه های کارفرما را متحمل شده تا به حال کارمند شده بود furloughed.

در ماه سپتامبر دولت را به قطع کمک های مالی خود را به 70 ٪ از دستمزد به یک کلاه £2,190. کارفرمایان پرداخت خواهد شد NI و بازنشستگی سهم و 10 درصد از حقوق و دستمزد را تا 80% کل تا یک کلاه £2,500. که با این نسخهها کار در 14 درصد از متوسط ناخالص اشتغال هزینه های کارفرما را متحمل شده است.

در ماه اکتبر دولت کمک مالی قطع خواهد شد به 60 ٪ از دستمزد به یک کلاه £1,875. کارفرمایان پرداخت خواهد شد NI و سهم بازنشستگی و 20 درصد از حقوق و دستمزد را تا 80% کل تا یک کلاه £2,500. که 23 درصد از ناخالص اشتغال هزینه های کارفرما را متحمل شده تا به حال کارمند نشده است furloughed.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de