امارات متحده عربی و تعلیق همه پروازهای مسافری با توجه به Covid-19 همه گیر

یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی بین المللی امارات اعلام کرده است که آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری از مارس 25 و کاهش دستمزد در نصف جهان همچنان به حلقه از Covid-19.

این شرکت گفت که آن را “به طور موقت به حالت تعلیق عملیات مسافر توسط 25 اسفند” هشدار داد که زودتر پرواز نیز می تواند موضوع را به “تغییر در کوتاه مدت متوجه.”

دولت متعلق به امارات متحده عربی حامل در حال حاضر گفت: آن را در مورد به تعلیق برخی از 70 درصد از شبکه خود را و خواسته های کارکنان برای رفتن به مرخصی بدون حقوق به عنوان هواپیمایی صنعت رنج می برد یکی از بدترین به دلیل بازدید از رمان coronavirus همه گیر است که آلوده بیش از 300 ، 000 در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com EasyJet به زمین بیشتر از ناوگان خود را به عنوان coronavirus ذبح صنعت هواپیمایی

“به عنوان یک شبکه جهانی هواپیمایی ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما می توانیم viably کار خدمات مسافر تا زمانی که کشورهای بازگشایی مرزهای خود را و سفر اعتماد به نفس می گرداند” رئیس امارات شیخ احمد بن سعید آل مکتوم گفت: در بیانیه ذکر شده توسط رویترز،.

این شرکت همچنین قصد دارد به طور موقت حقوق اساسی کاهش بالغ بر 25 و 50 درصد از پرداخت های عادی. “ما می خواهیم برای جلوگیری از برش مشاغل” شیخ احمد گفت. “هنگامی که تقاضا میدارد تا دوباره ما همچنین می خواهید قادر به سرعت تا سطح شیب دار و رزومه خدمات برای مشتریان خود.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de