امارات backtracks در تصمیم به تعلیق همه پروازهای مسافری می گوید: پرواز خواهد کرد به برخی از کشورهای زیر درخواست توسط govts

امارات متحده عربی-بین المللی مستقر در خطوط هوایی امارات که پیش از آن گفت: آن را نگه دارید همه پروازهای مسافری به سرعت معکوس تصمیم خود اضافه کرد که 13 مقصد معاف خواهد بود.

یکی از بزرگترین خطوط هوایی بین المللی در آستانه قرار دادن همه مسافر آن پرواز در انتظار برای یک دوره نامحدود شروع مارس 25. در عین حال برخی فوری درخواست از مقامات و مشتریان از کشورهای مختلف ظاهرا ساخته شده از آن تغییر ذهن خود را.

همچنین در rt.com امارات متحده عربی و تعلیق همه پروازهای مسافری با توجه به Covid-19 همه گیر

تنها چند ساعت پس از اعلام اولیه تصمیم امارات روشن در بیانیه ای که آن را ادامه خواهد داد به کار پروازها به مقصد خاصی “تا اطلاع ثانوی, تا زمانی که مرزها باز باقی می ماند و تقاضا وجود دارد.” این لیست شامل انگلستان, سوئیس, هنگ کنگ, تایلند, کره جنوبی, مالزی, فیلیپین, ژاپن, سنگاپور, استرالیا, آفریقای جنوبی, آمریکا و کانادا است.

این شرکت گفت که “درخواست از دولت ها و مشتریان برای حمایت از بازگشت از مسافران” به خصوص تحت تاثیر آن چرخش ناگهانی.

پیش از این متعلق به دولت امارات متحده عربی و حامل در حال حاضر گفت: آن را در مورد به تعلیق برخی از 70 درصد از شبکه خود را و خواسته های کارکنان برای رفتن به مرخصی بدون حقوق به عنوان صنعت رنج می برد یکی از بدترین به دلیل بازدید از رمان coronavirus همه گیر است که آلوده بیش از 300 ، 000 در سراسر جهان است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de