طرفداران فوتبال فلسطین Paris Saint-Germain ستاره Kylian Mbappe پس از 21 سال hotshot درگیر شد در زشت اطراف زمین فوتبال تف با مدیر توماس Tuchel پس از جایگزین در پیروزی 5-0 مقابل مون پلیه.

Mbappe مشبک PSG را هدف چهارم در جیغ وداد بازی کردن در Parc des Princes, جمع آوری یک Neymar تصویب و گرد مونپلیه دروازه بان Mathis Carvalho و سلتنج صفحه اصلی.

Layvin Kurzawa اضافه شده یک پنجم برای میزبان به زودی پس از, باعث, آلمانی, پاری سن ژرمن, رئیس Tuchel را Mbappe با حدود 20 دقیقه به بازی و جایگزین کردن او با Mauro Icardi.

اما این تصمیم نمی تواند به پایین به خوبی با فرانسه در جام جهانی برنده, به عنوان او درگیر عصبانی ارز با Tuchel در اطراف زمین فوتبال به عنوان PSG رئیس سعی در توضیح خود برای این جوان رو به جلو است.

آلمانی دیده شد برگزاری Mbappe شانه در حالی که مهاجم اقدام به حرکت گذشته به وضوح nonplussed در آورده بودن زود.

این جفت ارز ادامه داد: به remonstrate, پوشش دهان خود را به طوری که lipreaders نمی تواند از آنچه بود که ادا قبل از گلوم Mbappe در نهایت او در می ایستد.

فیلم منتشر حاضر به عنوان برخی از طرفداران ناودان Mbappe برای آنچه که آنها احساس شد “شرم آور” رفتار.

این حادثه به نظر می رسید از شخصیت پرکار فرانسوی به جلو که عضو پاریس سن ژرمن از موناکو در ابتدا در وام در سال 2017 قبل از ثبت دائم در €180 میلیون سال بعد.

با وجود سوپر استار شدن و شهرت به عنوان با ارزش ترین بازیکن در بازی Mbappe است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پایین به زمین بازیکن با یک نگرش حرفه ای.

او تا به حال شده است موضوع ملتهب گمانه زنی ها از رئال مادرید. رو به جلو در حال حاضر مقابله با PSG اجرا می شود تا تابستان سال 2022 اگر چه گزارش شده است که او به تاخیر انداختن در یک فرمت است که در میان لینک کلیک کنید برای رئال مادرید غول.

Mbappe idolizes زمان واقعی رئیس و همکار فرانسوی زین الدین زیدان و گزارش وجود دارد واقعی می تواند یک شرکت حرکت به جلو به برنابئو در تابستان امسال است.

با نارضایتی در نشان می دهد در پنج شنبه, طرفداران احساس واقعی خواهد بود به دنبال در با خوشحالی در وضعیت بین Tuchel و Mbappe.

آلمانی اقدام به بازی کردن ردیف بعد از بازی گفت: “این خوب نیست تصاویر, اما ما نه تنها باشگاه است که این نوع واکنش است. من تو را دیدم آن را با دورتموند [مدیر سابق باشگاه].

“این خوب است به دلیل آن باز می شود تا افراد آن است که حواس پرتی. من عصبانی نیست اما من غمگین هستم چرا که لازم است.”

Mbappe اعتصاب در برابر مونپلیه بود 22nd در 25 بازی در تمام مسابقات این فصل است.

آن شب راحت برای فراری Ligue 1 رهبران در برابر مون پلیه تیم به پایان رسید که این بازی با نه مردان پس از دروازه بان Dimitry Bertaud فرستاده شد برای دست زدن به خارج از جعبه در 17 دقیقه در حالی که Joris Chotard نشان داده شد و در اواخر کارت قرمز.

پابلو Sarabia دست PSG سرب در هشتمین دقیقه بود که دو برابر در 41 دقیقه زمانی که آنخل دی ماریا سون جایگزین حافظ Carvalho.

دانیل خب به ثمر رساند هدف خود فقط قبل از شکستن و Mbappe و Kurzawa تکمیل جیغ وداد بازی کردن در نیمه دوم.

یک مرد نه در علائم شد Neymar که نیاز به درمان پس از مجروح شدن توسط مونپلیه را Arnaud Souquet در پایان نیمه اول.

برزیل شد کالایی در مطابقت با مقامات و دیده شد مشاجره با داور چهارم در تونل در شکستن.

برزیل به پایان رسید و بازی به عنوان پاری سن ژرمن نقل مکان کرد 13 امتیاز روشن در بالای جدول دوم قرار مارسی بازی بوردو در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de