Ofcom در حال نوشتن به پهنای باند شرکت بپرسید که چرا برخی از مردم نیاز به پرداخت هزینه برای نگه داشتن آدرس ایمیل قدیمی.

TalkTalk هزینه £5 ماه و BT هزینه £7.50 یک ماه اگر مشتریان تغییر ارائه دهندگان اما می خواهم به نگه داشتن با استفاده از آدرس ایمیل خود را به عنوان قبل از.

باکره, حذف کسانی که آن را می دهد به مشتریان 90 روز پس از ترک اما آسمان اجازه می دهد تا مردم در حفظ و ایشان به صورت رایگان.

Ofcom گفت: رادیو 4 جعبه پول آن را می توانید ببینید هیچ دلیلی برای آنچه که یک مشتری به نام “اساسا سرقت نور روز”.

Ofcom افزود: “ما در حال نگاه کردن به این را در نظر بگیرید که آیا ما نیاز به گام و اقدام است.”

به عنوان بریتانیا چهار بزرگ ارائه دهندگان BT, آسمان, TalkTalk و عرضه 90% از انگلستان خالص-با استفاده از خانه های با پهنای باند.

جعبه پول صحبت کرد و به یک مشتری که پرداخت £260 به نگه داشتن یک آدرس در طول سه سال پس از تعویض از BT.

‘روز روشن سرقت’

این یک داستان مشابه برای وندی کوچک از بوخم در ساری که متهم شده است £160 پس از ترک BT برای ارائه یکی دیگر از دو سال پیش.

“آن آغاز شده در 5 پوند در هر ماه هنگامی که ما تغییر در ژانویه 2018. آنها افزایش یافته است که به £7.50 هر ماه در ماه اکتبر 2018 و ما پرداخت شده است که از آن به بعد.

“من فکر می کنم آن را در واقع روز روشن سرقت و آن را کمک نمی کند incentivise مردم به تغییر ارائه دهنده.

“اگر شما در حال تعویض به صرفه جویی در پول اما پس از آن شما به طور ناگهانی پیدا کردن که شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت برای نگه داشتن آدرس ایمیل خود را بنابراین شما لازم نیست که ناراحتی از تغییر همه چیز را که مربوط به آدرس ایمیل خود را و آن را به شما هزینه به £7.50 هر ماه و سپس کسانی که پس انداز ناپدید می شوند.

“من فکر می کنم که Ofcom باید اقدام و در نگاه گسترده تر تمرین در این بخش است. اگر این بخش حاضر به تغییر شیوه های آن, من فکر می کنم Ofcom باید پله به تنظیم.”

BT می گوید: مردم می توانند با نگه داشتن آدرس ایمیل خود را به صورت رایگان با استفاده از خدمات اساسی است که تنها در دسترس از طریق یک مرورگر اما این مشتریان که می خواهند برای حفظ عادی خود سرویس ایمیل آنها مجبور به پرداخت £7.50 در هر ماه.

یک Ofcom سخنگو گفت: “ما نمی توانیم یک دلیل که چرا شما باید به پرداخت این مقدار برای نگه داشتن آدرس ایمیل خود را. بنابراین ما به دنبال در این را در نظر بگیرید که آیا ما نیاز به گام و اقدام است.

“سال گذشته ما نیز امن تعهدات از شرکت ها برای درمان مشتریان نسبتا بنابراین ما از آنها خواست تا توضیح دهد که چگونه این متناسب با آن وعده داده است.”

و همچنین به عنوان مردم نیاز به پرداخت به نگه داشتن ایمیل آدرس ممکن است یکی دیگر از نگرانی های منطقه برای Ofcom خطر این است که مردم در حال خاموش تعویض ارائه دهندگان به معاملات بهتر چون از بدون هیچ زحمتی از دست دادن آدرس ایمیل خود را.


که اتهامات چیست ؟

  • BT: £7.50 یک ماه برای حفظ دسترسی عادی (اگر چه کاربران می توانند خود را حفظ BT آدرس ایمیل برای هیچ چیز با محدودیت ها از جمله تنها بودن قادر به ورود به سیستم با استفاده از یک مرورگر و نیاز به ورود به سیستم به طور منظم)
  • TalkTalk: £5 ماه (یا 50 پوند برای یک سال تمام در صورت پرداخت پیش)
  • باکره: حساب حذف شده و 90 روز پس از قطع ارتباط
  • آسمان: کاربران می توانید نگه دارید آدرس ایمیل رایگان بعد از تعویض ارائه دهنده

ایده داشتن برای تغییر آدرس ایمیل خود را با تمام سایت ها او با استفاده از چیزی است که دیو کوری از Inverkip می گوید که نه تنها ارزش هر گونه صرفه جویی بالقوه است.

او تا به حال به تغییر یک بار قبل از زمانی که خود را تامین کننده “رها” او را به یک شرکت دیگر: “من تا به حال به تغییر هر حساب آنلاین است که نیاز به یک آدرس ایمیل به عنوان نام کاربری وجود دارد و بیش از 100 نفر از آنها را.

“من تا به حال به تغییر باری برای بانک و گاز و برقی, تامین کنندگان, بیمه اتومبیل, بیمه خانه, تعطیلات, شرکت های هواپیمایی, تمام فروشگاه های آنلاین است که نیاز به آن است.

“من نیز تا به حال برخی از مشکلات با خودکار تمدید قرارداد که ارسال یادآوری به آدرس طوری که باعث بسیاری از مشکلات.

“داشتن تا به حال به آن را انجام دهد پس از من خواهد بود قطعا قرار تغییر ارائه دهندگان خدمات حتی برای یک معامله خیلی بهتر. آن را فقط درگیر بیش از حد زمان و تلاش است.”

دن Grabham, ویرایشگر, تکنولوژی, وب سایت Pocket-پرز می گوید: مقدار مردم هستند که به اتهام تکان دهنده است به خصوص که برخی از ارائه دهندگان اجازه دهید مشتریان خود را نگه دارید و آنها را برای هیچ چیز اگر آنها تصمیم به تعویض.

“اگر Ofcom جدی در مورد الزامی Isp (سرویس دهنده اینترنت) برای ارائه دسترسی به آدرس شما پس از ترک ارائه دهنده خود را و سپس آن را به موسسه یک سیستم شبیه به قابلیت تعویض شماره تلفن همراه خود را به یک شبکه دیگر.

“اگر شما در حال فکر کردن در مورد ترک ISP خود را در آینده و یک آدرس ایمیل با آنها آن است ارزش پیدا کردن در حال حاضر چه مقدار از آن هزینه خواهد شد شما و عاملی است که به تصمیم خود را به سوئیچ.

“این می تواند باشد که آن را هنوز هم ارزان تر را برای شما در طول 12 ماه آینده به سوئیچ حتی اگر شما در حال پرداخت پول برای دسترسی به آدرس ایمیل خود را.

“با این حال توصیه من خواهد بود برای جلوگیری از این مشکل در آینده با در نظر گرفتن آمار در حال حاضر. راه اندازی یک وب سایت بر اساس آدرس ایمیل از یک ارائه دهنده معتبر مانند مایکروسافت چشم انداز و یا جیمیل گوگل شروع به استفاده از آن به جای و به تدریج حرکت باری خود را برای خدمات شما استفاده در سراسر آن است.”

شما می توانید شنیدن بیشتر در BBC Radio 4 جعبه پول برنامه با گوش دادن دوباره اینجا.

دنبال پول جعبه و دن در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی