ایلان coronavirus شیرین کاری روابط عمومی چپ چپ می رود پس از امیدوار کننده برای تولید هواکش اما فقط ” اگر ” وجود دارد کمبود

Elon Musk در بر داشت خود را با بمباران اینترنت, خشم, پس از امیدوار کننده برای پمپ کردن هواکش برای درمان Covid-19 بيمار – اما تنها اگر بیمارستان های مورد نیاز آنها. مردم این را به عنوان یک نه نادان چیز می گویند.

دیجیتال زد و خورد آغاز شد و پس از مشک نشان داد که او می تواند با استفاده از تسلا و SpaceX تولید قابلیت اطمینان تجهیزات پزشکی برای کمک به کسانی که مبتلا به جهانی همه گیر. این پیشنهاد اما با یک شرط: وجود بیمارستان ها که در حال حاضر عدم وجود هواکش به اندازه کافی برای درمان بیماری های دستگاه تنفسی?

خود را پرس و جو خشم رسانه های اجتماعی با تعداد بی شماری از آبی-checkmarked حساب توییتر ابراز ناباوری که این تاجر میلیاردر را باید مانند یک سوال بپرسید.

استاد دانشگاه جورج تاون همین Moynihan ذکر شده مدل که در بخش مراقبت های تخت ظرفیت خواهد به زودی غرق می شود توسط ویروس.

“همه از این بیمارستان ها نیاز به هواکش. همه آنها” او در پاسخ به مشک.

دیگران فکر کرده اید که اگر مشک به حال شده است با نگه داشتن تا به روز با اخبار remarking شد که در آن دانش مشترک است که بیمارستان ها در سراسر جهان شد, باور نکردنی تحت فشار ناشی از این بیماری همه گیر.

بیشتر بدبینانه طول می کشد استدلال که مشک بود برای ماهیگیری یک دولت قرارداد. تسلا رقبای فورد و جنرال موتورز در حال بنا به گزارش ها در حال حاضر در مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “کمک به پیدا کردن راه حل” به بحران بهداشت و درمان.

این مدیر عامل شرکت تسلا شده است بسیار مهم از پاسخ به Covid-19 ادعا که وحشت بیش از این بیماری خواهد بود به مراتب بدتر از بحران بهداشت و درمان است که آن را برانگیخت. در یک ایمیل به تسلا کارمندان او گفت که او هنوز هم می تواند در آینده به کار در فرمونت کالیفرنیا ماشین کارخانه با وجود یک پناهگاه در محل ” منظور از مقامات محلی.

مشک نیز لرزان سابقه وقتی که می آید به خود را با استفاده از مهندسی که به ظاهر نوع دوستانه اهداف است. او به طور گسترده ای به سخره گرفتند برای ساخت یک مینی زیر برای کمک به نجات یک گروه از پسران و مربی فوتبال از یک غار در تایلند است. تدبیر تلقی شد غیر عملی بود و هرگز استفاده می شود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de