الیزابت وارن تعلیق 2020 کمپین پس از سه شنبه شکست

ماساچوست سناتور الیزابت وارن کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. نامزد شکست خورده را به نفع خود حتی خانه اش دولت ناامید کننده فوق العاده روز سه شنبه.

وارن انتشار بیانیه ای از طریق توییتر در روز پنج شنبه رسما به ادامه “صالح مبارزه” و یک رونوشت از یک تماس با کارکنان در محیط پست. در حالی که متن سنگین بود در خود تبریک platitudes یک حمایت از هر نامزد دیگر بود آشکارا وجود ندارد.

صحبت با مطبوعات را در خارج از خانه پس از تایید خروج از 2020 نژاد وارن حاضر به حمایت از نامزد دیگری: “اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و صرف زمان کمی در آن,” او گفت:. “ما لازم نیست برای تصمیم گیری در حال حاضر.”

سابق نامزد سرزنش او را شکست به پیروزی در هر مقدماتی از جمله در دولت به وجود “دو خط” در مسابقه -“نسیم” خط اشغال شده توسط بایدن و “مترقی” خط اشغال شده توسط ساندرز – و هیچ جایی برای او.

عدم توانایی خود را برای برنده شدن یک دولت واحد در 14 اولیه سه شنبه مسابقه است و احتمال دارد که باعث شده او تصمیم به رها کردن. او جمع آوری کرده است و در مجموع 65 نمایندگان تا کنون, اما او شکست برای قرار دادن در بالا و دو در ماساچوست – یا پیروزی هر کشور دیگر – بازیگران سایه طولانی بیش از بقیه اولیه.

سناتور خروج می آید ظرف مدت یک هفته از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, مینه سوتا, سناتور ctq و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ ترک نژاد و حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن. با توجه به این که وارن متهم شده است اقدام به عنوان یک “اسپویلر” برای منحرف کردن آرا از مترقی ورمونت سناتور برنی ساندرز همه چشم ها را حتما مشاهده کنید که او پس از تایید رسمی ترک نژاد.

همچنین در rt.com سه شنبه round-up: بایدن موج ساندرز طول می کشد بالا جایزه & بلومبرگ واریز شده به عنوان شکایت از رای دهندگان سرکوب’ کوه

باید وارن پرتاب او حمایت بایدن او می خواهم به احتمال زیاد توزیع خود نمایندگان نیز هست. نمایندگان برای کاهش یافته است-از نامزدها تبدیل شدن به “نمایندگی رایگان” در حزب کنوانسیون اما اغلب پیوستن به با هر کس که خود را نامزد تایید.

اواخر فوریه نظرسنجی پیشنهاد 40 درصد از وارن هواداران را متحد پشت ساندرز است که انتهایی بایدن در نمایندگان پس از معاون رئیس جمهور سابق ساخته شده بعید است باز گشت در روز سه شنبه. دموکراتیک سوسیالیستی آغاز شده اولیه فصل قوی, برنده سه متحده تنها برای دیدن بایدن او پیشی با کمک از رای دهندگان در جنوب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در وارن خروج و اشاره کرد که او “هیچ جا به جز به مینی مایک [ایسنا]’s سر” و اشاره او هزینه “دیوانه سناتور” ساندرز سه متحده – و احتمالا نامزدی. در حالی که بایدن سرب بیش از ساندرز بود بسیار نزدیک در بسیاری از کشورهای او برنده این روشن نیست که همه وارن را به هواداران می خواهم که شروع به پریدن کرد و کشتی به Sanders.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im