کریستیانو رونالدو مشخص شده به مناسبت 1000 هفتم ظاهر حرفه ای توسط تور در 11th متوالی سری بازی برای کمک به سمت او به یک پیروزی 2-1 در SPAL در روز شنبه.

رونالدو بود استراحت برای یوونتوس بازی با برشا هفته گذشته بازگشت و در فرم فوق العاده با تبدیل یک Juan Cuadrado صلیب شش دقیقه قبل از استراحت برابر رکورد بیشترین متوالی سری ظاهر با یک هدف.

آرون رمزی اضافه دوم در دقیقه علامت گذاری برای تضمین پیروزی 2-1 اما تمام سرفصل خواهد بود برای رونالدو که در سن 35 نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

همچنین در rt.com تماشا کنید: کریستیانو رونالدو سابقه به ثمر رساند در دهمین بازی در یک ردیف – اما سقوط یوونتوس به شوک شکست در ورونا

اعتصاب خود را در زمان شمارش برای فصل تا 21 به او پیوست Gabriel Batistuta و Fabio Quagliarella به عنوان تنها بازیکن در سری A تاریخ به نمره در 11 متوالی حضور در لیگ.

و او آن را در حالی که همچنین رسیدن به نقطه عطف دیگری به عنوان ستاره پرتغالی همچنین در 1000 هفتم حرفه ای بازی در یک حرفه ای است که گرفته او را از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد طریق منچستر یونایتد و رئال مادرید در حالی که همچنین به نمایندگی از کشور خود را با تمایز است.

همچنین در rt.com رونالدو قطع شد برای لیگ برتر اما مسی نیست می گوید فرانسه در جام جهانی برنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im