‘روند انتخابات تبدیل خواهد شد به شدت آلوده & مایه خنده’: مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره را در پست الکترونیکی-در رای گیری در گرم جیر

پس از اینکه واقعیت-بررسی توییتر خود ادعا که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن موضع و کارگردانی خشم خود را درست در توییتر.

“خیلی مسخره به دیدن توییتر در تلاش برای ایجاد این مورد که پست الکترونیکی-در برگه های رای که نه موضوع تقلب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز پنج شنبه. “چگونه احمق وجود دارد نمونه و موارد همه جا. ما روند انتخابات تبدیل خواهد شد به شدت آلوده و مایه خنده در سراسر جهان است.”

او سپس برچسب Yoel راث توییتر سر از سایت یکپارچگی به عنوان یک “hater.”

این توییت به شرح زیر پلت فرم رسانه های اجتماعی ضعیف پست های قبلی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب از رئیس جمهور با توجه هدایت کاربران به حقایق اطراف عمل.

همچنین در rt.com تهمت و تهدید به تعطیل کردن رسانه های اجتماعی پس از مرافعه با توییتر بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری انتقاد

پس از مرافعه با توییتر تهمت وعده داده شده به “به شدت تنظیم” و یا حتی “تعطیل” سایت های رسانه های اجتماعی است که “سکوت محافظه کارانه صدای” از طریق یک فرمان اجرایی.

کاخ سفید وزیر مطبوعات تلاش برای روشن شدن موقعیت رئيس جمهور در پست الکترونیکی-در رای گیری که مطرح شده توسط دموکرات ها به عنوان یک راه برای انجام نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به دلیل Covid-19 — در یک شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز که در آن او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها در برابر “توده” پست الکترونیکی-در رای گیری.

“آنچه که او را برای توده است, پست الکترونیکی-در رای گیری چه نانسی پلوسی, درخواست برای, است که به, تقلب” Kayleigh McEnany گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به معرفی یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه که او وعده را به ارمغان خواهد آورد “انصاف” به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de