مصر unearths از 3000 سال-آرامگاه قدیمی با تابوت اختصاص داده شده به هروس خدای آسمان (ویدئو و عکس)

گسترده ای از آثار از جمله 20 sarcophagi شده است کشف شده در شانزده مقبره در مصر منیا منطقه است. این آخرین در یک سری از مشخصات بالا حفاری که منجر به فوق العاده ای می یابد و در سال های اخیر است.

وزارت آثار باستانی پرده برداری از کشف باور نکردنی در Al-Ghoreifa سایت حدود 300 کیلومتر (186 مایل) در جنوب قاهره در روز پنج شنبه.

این مقبره شامل مومیایی اجساد بالا کشیشان از خدا Djehuty و اشراف از 26 سلسله از اواخر دوره حدود 3000 سال پیش. دیدنی تابوت محاط با هیروگلیف را اختراع کردند اختصاص داده شده به آسمان خدا هروس بود نیز کشف.

صحبت کردن در یک نمایش در سایت مصری وزیر آثار باستانی Khaled El-Enany گفت: منیا منطقه ‘ادامه به فاش کردن اسرار خود را به عنوان او به نمایش برخی 10,000 آبی و سبز ushabti (مراسم تشییع جنازه مجسمه) و 700 طلسم, از جمله برخی از ساخته شده از طلای خالص.

دو تا از sarcophagi شد و هنوز هم مهر و موم شده و در ‘بسیار خوب’ وضعیت با توجه به محمد Wahballah عضو تیم باستان شناسی. طلسم مشخص شده با تخماق یا کلوخ کوب اشکال و تصاویر از یک بالدار کبرا نیز کشف شده است.

رنگ سنگ آهک کوزه canopic استفاده می شود برای ذخیره اندام کسانی که مومیایی و دفن در مقبره نیز پرده برداری کرد در این مراسم است.

همچنین در rt.com گوش دادن به خود مومیایی! مصر کشیش صدای شنیده 3000 سال پس از مرگ او از طریق 3D-چاپ آوازی دستگاه

مصر به دنبال احیای آن بیمار صنعت گردشگری در پی قیام سال 2011 توسط تقویت آن در حفاری های باستان شناسی در سال های اخیر است. کاوش منجر به کشف متعدد استثنایی اشیاء از تمدن های باستانی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی