ادینبورگ جشنواره لغو شد با توجه به کروناویروس

حاشیه ادینبورگ و چهار دیگر عمده فرهنگی جشنواره در این شهر لغو شده اند, در این سال به دلیل نگرانی در اطراف Covid-19 بیماری همه گیر.

بین المللی ادینبورگ جشنواره و حاشیه های بزرگترین جشنواره هنر برگزار خواهد شد برای اولین بار در بیش از 70 سال است.

نظامی, خال کوبی, ادینبورگ, جشنواره هنر و ادینبورگ بین المللی کتاب جشنواره نیز لغو شد.

پنج وقایع جذب مخاطبان در حدود 4.4 میلیون نفر در هر ماه اوت است.

بیش از 25000 هنرمندان و نویسندگان و هنرمندان از 70 کشور در بخشی از 5000 حوادث در پایتخت اسکاتلند در هر سال.

اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت لغو شد “دلخراش اما حق تصمیم گیری”.

وزیر فرهنگ فیونا Hyslop گفت: این جشنواره خواهد بود “تا حد زیادی از دست رفته”.

“اما در گرفتن این تصمیم گیری دشوار در حال حاضر همه درگیر در این جشنواره از کارکنان به تماشاگران خواهد بود قادر به به طور کامل تمرکز بر سلامت و تندرستی خود را بسیار مهم است که در طول این زمان از قطعیت بزرگ,” او گفت:.

“من متعهد به دنبال به حمایت از کارکنان فصلی که رنج می برند برخی از بزرگترین تاثیر است.

“دولت اسکاتلند خواهد شد کار با این جشنواره و همه همکاران را به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید ساخت خود به موفقیت های قبلی و بازگشت به مرحله در 2021.”

چه پنج ادینبورگ جشنواره?

ادینبورگ جشنواره بین المللی تاسیس شد و در سال 1947 پس از جنگ جهانی دوم در تلاش برای آشتی و اتحاد دوباره مردم و ملت ها از طریق هنر است. آن برنامه ویژگی های تئاتر و رقص و موسیقی است.

حاشیه شروع شد که در همان سال زمانی که هشت گروه تئاتر تبدیل ناخوانده به انجام در حاشیه جشنواره. پس از آن رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین جشنواره هنر.

سلطنتی ادینبورگ نظامی تاتو قدمت آن به سال 1950. آن را جذب 220,000 بازدید کننده در هر ماه اوت و پوشش تلویزیون تماشا شوهر توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

بین المللی ادینبورگ جشنواره کتاب رشد کرده است پس از راه اندازی آن در سال 1983 و در حال حاضر به ارمغان می آورد نویسندگان از سراسر جهان به تبادل نظر در مورد مسائل عمده.

ادینبورگ جشنواره هنر است, جدیدترین, حوادث, حال تاسیس در سال 2004 به همراه گالری های موزه ها و هنرمند-اجرای فضاهای به اين کار بین المللی و هنرمندان.

چه شده است واکنش به لغو?

شونا مک کارتی مدیر اجرایی جشنواره ادینبورگ فرینج جامعه گفت: “دلخراش” تصمیم گیری شده بود “تنها پاسخ مناسب”.

“افکار ما امروز با پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت بهداشتی و اجتماعی در خط مقدم و همچنین تمام کسانی که تحت تاثیر این بسیار ناراحت کننده بیماری همه گیر.

“ما همدردی بیش از حد هستند با هزاران نفر از هنرمندان و شرکت کنندگان به طور مستقیم تحت تاثیر تصمیم امروز – ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از شما در ماه های آینده.”

فرگوس Linehan, مدیر بین المللی ادینبورگ, جشنواره گفت: “جشنواره بین المللی ادینبورگ متولد شد و از سختی – نیاز فوری به ارتباط مجدد و بازسازی است.

“بحران کنونی ارائه تمام در این جشنواره با یک شبیه حس فوریت. کار آغاز می شود فورا در یک 2021 جشنواره نجومی است که افزایش هر دو ارواح ما و اقتصاد ما.”

اسکاتلندی, منشی, آلیستر جک گفت که او “بسیار نا امید” اما افزود: “ما در مواجهه با یک چالش منحصر به فرد و برای جشنواره ها این است که کار درست را انجام دهد.”

شهر ادینبورگ شورای رهبر آدم McVey و depute, Cammy بعد گفت: تصمیم گیری یکی از سمت راست بود – اما آیا ترک “یک شکاف عظیم”.

آنها افزودند: “ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به ما در جهان مشهور فرهنگی بخش به باقی می ماند در مرکز شهر هویت رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de