‘ادی Hearn یک p*ssy!’ تایسون خشم راه اندازی بیهوده گویی در پروموتر برای شک توانایی های خود را به KO دئوتای وایلدر

نگو تایسون خشم او نمی تواند دست کشیدن از دئوتای وایلدر. این lineal قهرمان سنگین وزن اجازه دهید شل پس از شنیدن که ادی Hearn نیست نظر او را به عنوان یک ضر تماس پروموتر “p*ssy.”

خشم را در وایلدر در شدت مورد پیش بینی مسابقه برگشت در تاریخ 22 فوریه در لاس وگاس. و در حالی که اجماع نظر است که وایلدر است به احتمال زیاد به پیروزی با ضربه فنی و خشم را تمام اطراف بوکس مهارت های او منجر به یک ضربه بهتر به پیروزی با تصمیم “کولی پادشاه” نمی اشتراک است که به نظر.

زمانی که Hearn اخیرا پیشنهاد کرد که او می تواند خشم برد اما نه توسط KO, خشم پاسخ داد: با عصبانی سخنرانی دراز وشدیداللحن کارگردانی شده در میهن همکار خود را که ترویج رقیب سنگین وزن قهرمان آنتونی جاشوا.

“شما می دانید چه ؟ من واقعا نمی مراقبت از آنچه ادی Hearn می گوید به دلیل ادی Hearn یک p*ssy!” خشم گفت: رویداد اصلی در SB Nation رادیو.

“من حتی نمی دانم اگر من می توانم بگویم که زندگی در رادیو اما ادی Hearn یک p*ssy و بنابراین AJ (آنتونی جاشوا). و اگر آنها هر گونه آجیل در مورد آنها می خواهم که مبارزه من سال پیش.

“ما از همان کشور شما می دانید و او اجتناب شده برای یک مدت زمان طولانی.

همچنین در rt.com تایسون خشم می گوید او با زدن هفت بار در روز پیش از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت

“او مرد به اندازه کافی به گام و مبارزه دئوتای وایلدر پس از آن در زمان یک پیر مرد طاس fella به بیرون آمدن از بازنشستگی به ایستادن برای کشور خود. به ایستادن برای ملت خود را به خاطر آنها ساخته شده برای شبیه دلقک ها.

“پس چه ادی Hearn و آنتونی جاشوا می گوید: شما نمی توانید واقعا بیش از حد از آن است. آنها صحبت می کنند مقدار زیادی از هوای گرم و دان آن را.

“من به تازگی دیدم او را زدم با یک پیر مرد fella بنابراین نمی آیند و صحبت کردن با lineal قهرمان مورد انجام از آنجا که شما می دانم که او یک ضربه و خانم مجری به طور کامل.”

همچنین در rt.com ‘ما یک سایت بزرگ ارائه’: آنتونی جاشوا می خواهد به مبارزه برنده تایسون خشم v دئوتای وایلدر در عربستان سعودی در این سال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی