Ed Sheeran: ‘من می خواهم به خوردن شراب خواری تا زمانی که من بیمار بود’

Ed Sheeran نشان داده است که چگونه خود را “بسیار اعتیاد آور شخصیت” رهبری او را به شراب خواری در مواد غذایی و مصرف الکل در اوایل روز از موفقیت خود را.

صحبت کردن در آنلاین نشست بر اضطراب و تندرستی ستاره گفت: او دچار حملات وحشت و نفرت راه او نگاه کرد و پس از تبدیل شدن به معروف.

او به خصوص در یک پچ خشن خود را در طول 2014-15 تور جهانی.

“احساس من” چه شد؟’ در یک راه تاریک, مانند, ‘چرا من ؟ نقطه چیست؟'” او گفت:.

ستاره گفت: اعتبار همسرش, گیلاس و یک شیوه زندگی سالم برای کمک به او به نوبه خود زندگی خود را در اطراف.

“او در تمرینات بنابراین من شروع به رفتن در اجرا می شود ، او می خورد و کاملا سالم پس من شروع کردم به خوردن کاملا سالم. او نمی نوشند که بسیار بنابراین من نبود, نوشیدن,” او گفت:. “من فکر می کنم که همه چیز تغییر.”

  • اگر شما تحت تاثیر هر یک از مسائل مطرح شده در این داستان این اقدام خط می تواند کمک به شما در پیدا کردن پشتیبانی می کند.

در گسترده مصاحبه با مستند ساز جیمز Sebastiano, Jr, Sheeran نیز توضیح داد: او زمان وقفه از موسیقی و به همین دلیل او گرفته تا نقاشی.

چگونه سفر خود را تحت تاثیر قرار بهداشت

Sheeran گفت: 180-تاریخ تور جهانی خود را ترویج 2014 آلبوم X بود و پایین ترین نقطه.

“من می ماند تا بنوشند و همه شب و سپس خواب در اتوبوس,” او گفت:. “این اتوبوس ها را پارک زیر این عرصه و من می خواهم خواب در اتوبوس در تمام طول روز و پس از آن از خواب بیدار و پس از آن آمد را نشان می دهد نوشیدن بازگشت در اتوبوس و من نمی بینم نور خورشید برای شاید چهار ماه.

“این همه سرگرم کننده و بازی شروع می شود. این همه سنگ و رول و پس از آن مانند آن شروع به گرفتن غم انگیز است. که احتمالا مثل بالاترین که من شده است و من از نوع ballooned وزن است.”

در شخصیت اعتیاد آور

“من تحت پوشش در, خالکوبی و من کارها را انجام ندهید به نصف” ستاره اعتراف کرد “اگر من میخوام نوشیدنی… من هیچ نقطه ای در داشتن یک لیوان شراب. من می خواهم به جای دو بطری”.

“داشتن یک شیشه شراب است که با داشتن چیزی در حد اعتدال و احتمالا رفتن به تحت تاثیر قرار خود را روز به روز بعد. اما دو بطری شراب احتمالا ممکن است شما را بسیار غم انگیز است.”

اما الکل نیست تنها مشکل.

“آنها استفاده می شود برای تماس با من دو-شام عروسکی از آنجا که من استفاده می شود به منظور دو وعده غذا و غذا خوردن است که” او گفت:. “سپس شما شروع به قرار دادن در بارهای از وزن و نفرت راه شما نگاه کنید.

“من فکر می کنم چیزهایی مانند شکر شیرین, مسائل, مواد غذایی آشغال کوکائین و الکل و این احساس خوب بیشتر به شما انجام, اما بدترین چیزی که برای شما.”

چگونه Elton John تحویل چند حقایق اصلی

Sheeran امضا شد به Elton John مدیریت شرکت در شروع کار خود را — و او گفت که خواندن مربی خود زندگینامه باعث شده بود چند واقعیات در مورد خود و شیوه زندگی است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که او را که من انجام می دهم” این ستاره توضیح داد.

“او خواهد بود مانند” من می خواهم فقط در یک بستنی شراب خواری و خوردن چهار, دسر, تا زمانی که من بالا آوردم و گفتم من انجام داده ام که قبل از.

“یا مارتینی binges که در آن او می بیند که چگونه بسیاری از martinis او می نوشند. و من مانند ” من انجام داده ام که قبل از بیش از حد.

“با اعتیاد به آن بسیار سخت به متوسط اما اعتدال کلیدی است.”

گرفتن یک استراحت از موسیقی

Sheeran به حال شماره یک آلبوم در سال گذشته با شماره 6, همکاری, پروژه, اما او نشان داد او می تواند قدم از موسیقی برای بقیه سال 2020 است.

“شما می توانید حس زمانی که عمومی هستند مانند” ما تا به حال به اندازه کافی در حال حاضر, ” او گفت:” از این آلبوم را دریافت. “یکی از چیزهای مهم در صنعت است بدانید که نه تنها به خودتان استراحت بدهید اما به مردم ،

در عین حال او را گرفته تا هنر.

“من گفتم:” من احتمالا باید سعی کنید و پیدا کردن چیزی دیگری به من شادی’,” او توضیح داد. “تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم شما می توانید تماشا و بسته مونک هیولا شما می توانید غذا خوردن.

“بنابراین من اساسا خریدم 30 بوم و من یک بوم نقاشی در روز به مدت 30 روز است و آن را واقعا سرگرم کننده بود.”

او گفت: خلق شد در سبک انتزاعی امپرسیونیست جکسون پولاک – “من فقط خرید خانه رنگ و سپس من فقط لایه آن را با زدن آن” – ولی هرگز به آنها مراجعه کنید.

“من نمی فروش هنر من. من فقط دوست دارم آن را انجام می دهند. هیچ کس دیگری نیاز به قاضی.”

در كداميك از شهرت – و چگونه مردم ‘سرقت’ پول خود را

یکی از ستاره بیشتر تعجب آور پذیرش بود که او احساس بسیار کمی حس موفقیت پس از شکستن رکورد اجرا را نشان می دهد در ورزشگاه ومبلی در سال 2015.

“این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب گفته, آن, اما شما واقعا احساس می کنید هر چیزی را,” او گفت:. “شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند مانند ‘A-ha! این از آن است. من آن را ساخته ام. آه خدای من!’ [اما] شما آن را به پایان برساند و شما مانند… ‘خوب حالا من چیکار کنم?'”

ستاره می گوید: او گرامی روزهای اولیه کار خود را در بازی های open mic شب و خواب در, دوستان,’ مبل های بیش از این بزرگ مقیاس ورزشگاه را نشان می دهد و جشنواره ها او را تبدیل به عادت کرده اند.

“من شروع به در پایین و من عاشق هر بخشی از آن را,” او گفت:. “من یاد گرفتم که بیشتر بازی در یک اتاق برای یک نفر در اکستر زمانی که هیچ کس آمد به من فرفره در سال 2009 که من بازی در ورزشگاه ومبلی برای چهار شب. آن را عجیب و غریب است.”

او اضافه کرد که شهرت آمده بود در هزینه.

“هنگامی که شما و موفقیت شما در پیدا کردن پول… شما مردم عجیب و غریب گرفتن با شما. من تا به حال اعضای خانواده به نوبه خود عجیب و غریب و دوستان سقوط با من و مردم سرقت. این کلید خوشبختی است.

“شهرت تقویت [از] هر کس دیگری ناامنی,” او اضافه شده wearily. “تعداد زیادی از مردم من صحبت نمی کنم به دیگر فقط به دلیل آن را فقط تبدیل به عجیب و غریب.”

موفقیت او نیز باعث حملات وحشت گفت: اغلب هنگامی که او را احاطه شده توسط گروه زیادی از مردم است.

“من می توانید آن را بر روی لوله و هواپیماهای سوپر مارکت ها و… آن را عجیب و غریب پارانویا در من فرض است که هر کس را به وحشتناک که معمولا مردم خوب هستند.”

چرا او دیگر نیاز به رسانه های اجتماعی

با وجود در نظر گرفتن فرصت مطالعاتی از انتشار موسیقی Sheeran می گوید او کار بر روی آهنگ جدید – درمان استودیوی خود در جلسات به عنوان یک “نه به پنج” کار در تلاش برای حفظ سالم تعادل کار و زندگی و صرف زمان بیشتری را با همسر خود.

او همچنین ترک های رسانه های اجتماعی به عنوان او را در سال 2016 در حالی که کار بر روی این پیگیری به چند میلیون فروش X آلبوم.

“من بر روی گوشی من احتمالا 19 ساعت از روز را در سال 2015 و قبل از آن فقط به طور مداوم فقط flicking, ارسال با زدن و ارسال. و این بود تا این تور به پایان رسید در سال 2015 که در آن من بود ” آه من فقط میخوام امتحان کنید و زندگی بدون تلفن من برای کمی.

“من تا به حال از 1500 تماس بر روی گوشی من و مردم پیام کوتاه در کل زمان و این فقط احساس مسئولیت بسیاری به هر دو پاسخ و یا دیدار با آنها است.

“برای ماه اول من احساس مانند یک وزن برداشته شده بود.”

پس از بازگشت به رسانه های اجتماعی برای ترویج سومین, آلبوم, تقسیم, او در بر داشت خود را در حال سقوط را به عادات بد و بنابراین او اعلام کرد او می توان به “در نظر گرفتن یک استراحت” دوباره در شب کریسمس 2019.

او در حال حاضر می گوید: “از سن که در آن من فراتر از” نیاز به در رسانه های اجتماعی.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم برای به دست آوردن جوانان [مخاطبان] برگشت – چون من به من 30s,” او توضیح داد. “آن را مانند 16 ساله مردم در حال رفتن به مربوط به من بعدی زمان من انتشار یک آلبوم. بنابراین آن را مانند من نیاز به آن را هر بیشتر. من فقط می تواند به کسی که آن را در پست [برای من].”

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید