اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی راه اندازی کرده است پیشنهاد خود را برای رهبری این حزب به طور دائم با نذر برای بهبود شرایط برای مراقبین.

کینگستون و سوربیتن MP بوده است در خدمت به عنوان رهبر موقت پس Jo Swinson پایین پا بعد از نتایج ضعیف در سال 2019 انتخابات.

او می پیوندد لیلا مورن و Wera Hobhouse در مسابقه برای این کار بالا است.

این مسابقه در ابتدا به تاخیر افتاد تا مارس سال 2021 با توجه به coronavirus در حال حاضر محل این تابستان.

نامزد نامزد خواهد شد باز از 24 ژوئن تا 9 جولای با رای گیری در حال اجرا از 30 ژوئیه تا 26 اوت پس از آن برنده خواهد شد اعلام کرد.

این حزب قصد دارد به اجرای مجازی hustings حوادث با نامزدها با کنفرانس سالانه خود همچنین با توجه به محل حاضر نسبت به پایان ماه سپتامبر.

آقا اد سابق انرژی در یک محافظه کار-Lib Dem ائتلاف ناموفق بود در حزب 2019 رهبری مسابقه برنده توسط Ms Swinson.

راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را این زمان دور او و گفت: باید تمرکز بر ایجاد یک “لیبرال سبزتر و بیشتر مراقبت از جامعه”.

او گفت: تجربه اقدام به عنوان یک مراقب برای معلول خود را به او نشان داده شده است که “بیش از حد اغلب سرپرستان دریافت یک معامله خام”.

“دلسوز انقلاب شروع می شود به درستی شناخت بدون مزد کار بسیاری را به دنبال پس از عزیزان و شهروندان درآمد اولیه می تواند انجام دهد که فقط” او گفت:.

داخلی, انتخابات, نقد و بررسی

در مصاحبه با گاردین گفت: او همچنین می خواست برای بازیابی حزب شهرت به عنوان “قهرمانان در آموزش و پرورش و محیط زیست”.

نشان می دهد حزب مورد نیاز به طرح گسترده تر سیاست در دستور کار فراتر از Brexit او افزود: “شما نمی توانید تعریف یک حزب با یک موضوع است که خواهد شد که انتقالی”.

می آید پس از یک داخلی تحقیق ماه گذشته تشبیه حزب 2019 مبارزات انتخاباتی که در آن بازگشت فقط 11 تن از نمایندگان مجلس به “ماشین با سرعت بالا تصادف”.

در این گزارش تاکید شده این طرح برای جلوگیری از مبارزه با تروریسم در اروپا بدون یک دوم همه پرسی علیه حزب لیبرال دموکرات به نام “غیر دموکراتیک” با دیگر احزاب است.

دوندگان و دوچرخه سواران

“فراتر از ‘توقف Brexit’ ما دیگر سیاست ها و پیام های, تلاش برای برش از طریق” این گزارش گفت:.

آکسفورد غرب و ابینگدن MP لیلا موران در حال حاضر این حزب سخنگوی آموزش و پرورش اعلام کرد قصد خود را به اجرا برای رهبر در ماه مارس است.

داخل حمام, MP, Iran Hobhouse اعلام کرد او در ورود به مسابقه در ماه فوریه است.

اما در ست البنس MP دیزی کوپر بوده نوک به عنوان یک مدعی پیوست کریستین Jardine در حکم خودش را از این مسابقه در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی