ECG ماشین آلات – حقایق اساسی شما باید بدانید

[ad_1]

یک دستگاه ECG, همچنین شناخته شده به عنوان یک نوار قلب دستگاه تشخیصی دستگاه مورد استفاده در بیماران با مشکلات مربوط به قلب. پزشکان معمولا سفارش این آزمون برای بیمارانی که گزارش اضطراب سرگیجه و ضعف و مشکل در تنفس و درد قفسه سینه و تنگی نفس به نام تنها چند.

آنچه می تواند یک ECG دستگاه انجام دهید ؟

این دستگاه با این نسخهها کار با ضبط پیامهای الکتریکی ساطع شده از قلب است. این غیر تهاجمی تشخیصی روش می تواند تشخیص زیر است:

· ضربان قلب سرعت و نظم

· موقعیت و اندازه اتاق های قلبی

· بیمار یا آسیب دیده و بافت و همچنین ناهنجاری های ساختاری

· ضربان ساز قلب و فولاد تعمیرات و همچنین عوارض برخی از داروها بر روی قلب

یکی از چیزهایی است که این دستگاه نمی تواند اندازه گیری جریان خون.

قطعات یک دستگاه ECG

این دستگاه تشکیل شده است از سازه های مختلف. بزرگترین بخش این است که مدارات جعبه است که خانه و ماشین است. آن است که مربوط به تعدادی از الکترودها بسته به نوع دستگاه. این الکترود شناسایی انگیزه هستند که پس از ثبت در جفت است. هر جفت نامیده می شود منجر شود.

انواع نوار قلب ماشین آلات

وجود دارد انواع مختلفی از نوار قلب دستگاه های مختلف استفاده می کند. معمولا دیده می شود در بیمارستان ها هستند 3-lead ECG و 5-lead ECG دستگاه که هر دو در نظر گرفته قابل حمل. این استفاده می شود برای نظارت بر فعالیت قلبی بیمار را در حین عمل جراحی و یا در حالی که حمل و نقل در یک آمبولانس. 3-سرب و 5-سرب ماشین آلات می توانید مانیتور فقط یک مقدار محدود از فعالیت های قلبی.

یکی دیگر از مدل 12-lead ECG. به عنوان نام نشان می دهد, آن سوابق فعالیت قلب از دوازده زوایای مختلف. از آنجا که نتایج آن در حال جامع تر این آزمایش این است که ترجیح داده شده توسط بسیاری از پزشکان از آن است که بیشتر مفید در نظارت و تشخیص بیماران قلبی در شرایط.

چگونه یک 12-lead Ecg دستگاه تست کار می کند

در این بررسی شش الکترود در حال نصب بر روی ناحیه قفسه سینه است. چهار الکترود قرار داده شده در هر دو دست و پا. این ده الکترود عضویت در چنین راهی است که آنها قادر به انجام قرائت از دوازده زوایای مختلف قلب است.

هر بار ضربان قلب depolarisation رخ می دهد و این چیزی است که الکترود حس در پوست است. شناسایی ارتعاشات منتقل شده به دستگاه که پس از آن چاپ نتیجه در یک نوع خاص از کاغذ ECG کاغذ که خرس مربع اندازه گیری 1 میلیمتر در هر.

در یک قلب سالم, دستگاه میدارد منظم پیشرفت موج در هر ضربان قلب اما در بیمار و یا مشکل ساز قلب آن را نشان می دهد نتایج نشان می دهد که بی نظمی از نظر موقعیت, اندازه و یا وزن.

شرایط شناسایی

· سوفل قلبی – آورده توسط جریان خون ناکافی به قلب است. در حالی که اکثر مورموری عادی هستند, برخی از حوادث ناشی از تنگ یا مسدود کردن شریان یا ورید.

· آریتمی های – نامنظم بودن ضربان قلب (آهسته و یا سریع) ناشی از تکانه های الکتریکی غیر طبیعی در قلب است.

· سکته قلبی – معمولا شناخته شده به عنوان “حمله قلبی است.” مشخص می شود با توقف فعالیت قلب به علت محرومیت از اکسیژن ناشی از انسداد عروق است.

· سنکوپ یا تشنج – برای تعیین اگر علت زمینه ای بیماری قلبی.

توجه داشته باشید که نوار قلب دستگاه است که تنها یک ابزار تشخیصی و نه یک شکل از درمان برای هر یک از این مشکلات قلبی.

[ad_2]