وعده داده: Dana White ‘مبارزه در جزیره’ در ابوظبی & اجازه خواهد داد که جنگجویان برای جلوگیری از 14 روز در قرنطینه قوانین – گزارش

UFC رئیس دانا سفید برنامه ریزی شده “مبارزه در جزیره” وقایع را گزارش می گیرد در یکی از ابوظبی 200+ جزایر که در آن کشور را قرنطینه قوانین اجازه خواهد داد که مبارزان را وارد کنید بدون خود جدا.

محل این جزیره که در آن آینده دعوا را در طول COVID-19 همه گیر باقی مانده است رمز و راز از UFC علامت تجاری “مبارزه در جزیره” نام در پایان ماه آوریل است.

اما UFC رئیس جمهور سفید فکر این است که امن با استفاده از یک پاسگاه در امارات متحده عربی سرمایه برای یک بی پروا طرح که از او به عنوان “تقریبا غیر ممکن است به جلو.”

ابوظبی را نسبتا آرام محدودیت در ورود بین المللی نیاز نیست بازدید کنندگان برای ورود به انزوا برای 14 روز که سفید بود و به عنوان یکی از چالش های اصلی خود را به راه حل قابل توجه برای میزبانی دعوا در حالی که کشورهای دیگر باقی می ماند در مستند.

مبارزان و entourages تست خواهد شد به محض ورود خواهد بود و توصیه به ورود خود به قرنطینه تا آزمون خود را تایید نتایج اجتناب از طولانی منتظر است که می تواند اثبات عملی در طول یک UFC fight هفته.

همچنین در rt.com ‘گران قیمت! دیوانه! غیر ممکن است!’ دانا وایت می گوید: UFC را “مبارزه در جزیره’ راه اندازی خواهد شد در ژوئن 27 (تصویری)

UFC است که هنوز به طور رسمی تایید محل از “مبارزه در جزیره” اما ابوظبی شده توسط برزیل خروجی Globo هر چند رسمی تاریخ شروع وقایع در این جزیره همچنان نامشخص است.

سفید گفته بود پروموتر بوکس ادی Hearn در پادکست خود را که UFC خواهد لگد کردن آن “مبارزه با جزیره” حوادث در ژوئن 27, اما از آن است که در حال حاضر اعتقاد بر این است که اولین رویداد در واقع ممکن است در اوایل ماه جولای.

ابوظبی میزبان UFC نشان می دهد قبل از اینکه با Khabib Nurmagomedov شکست داستین Poirier در تازه ترین سبک دفاع از عنوان خود در UFC 242 سپتامبر گذشته.

محل نیز میزبان دو حوادث قبلی UFC Fight Night رویداد با عنوان توسط Roy Nelson و آنتونیو Rodrigo Nogueira و UFC 112 که به ویژه پس از آن-میان قهرمان اندرسون سیلوا در برابر دمیان مایا.

همچنین در rt.com حیاط خلوت brawls: پروموتر ادی Hearn نشان می دهد قصد دارد به صحنه حوادث بوکس در پشت باغ (عکس)

ترسیم برنامه های خود را برای بیشتر دعوا در این جزیره در ماه جولای سفید نام خود را به راهحل “f*cking گران و بنابراین f*cking دیوانه است.”

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد هواپیما پرواز مردم و شما باید به قرنطینه مردم و تمام این چیزهایی که ما در حال رفتن را از طریق آن را f*cking مجنون می شود و حتی تلاش برای انجام این کار,” او اضافه شده است.

“در حالی که مردم تخمگذار در f*cking استخر با بهره گیری از این بیماری همه گیر من شده است در اینجا سیگار کشیدن من اجرایی کارکنان. این دیوانه است.”

همچنین در rt.com ‘او نیاز به یک پانچ در گلو!’ تایسون خشم می خواهد دنزل واشنگتن برای بازی او را در صفحه نمایش می دهد فیلم افسانه راهنمایی (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de