Eastchurch صخره سقوط: خانواده های تخلیه به خانه های در معرض خطر

بیست و خانه ها تخلیه شدند یک شب پس از بخش بزرگی از صخره سقوط بر روی یک ساحل در کنت.

ساکنان گشت و گذار هلال احمر در Eastchurch گفت: آنها شنیده زمین “خوراکی” قبل از “بزرگ توده” از جاده سقوط کرد دور در شب جمعه است.

یک خانه رها شده است “حلق آویز” در لبه صخره و گفت: ساکنان محلی مالکوم Newell.

او برای اولین بار هشدار داد مقامات در سال 2015 است که اقدام لازم برای جلوگیری از فرسایش بیشتر است.

“این باید در برخورد با مدت زمان طولانی پیش,” او گفت:. “این درست نیست که مردم را خانه معیشت خود را در حال سقوط به دریا.”

مجبور به فرار

آتش نشانان در صحنه وارد شده و در حدود 22:00 BST و کشف یک “بخش بزرگی از لبه صخره افتاده بود دور از خروج تعدادی از خواص در معرض خطر بالقوه” کنت آتش نشانی و نجات خدمات (KFRS) گفت.

آقای Newell عضو Eastchurch محله شورای اسلامی گفت: خانواده ای که چهار فرزند زندگی در خانه بودند مجبور به فرار از خانه خود را در اواخر شب جمعه است.

“این ترسناک بود [برای آنها] را به خارج از خانه دریافت کنید و هر چیزی را با شما. آنها حتی نمی توانستم کفش یا جوراب برای کودکان و نوجوانان است.”

او گفت: سرزمین گود و مرطوب قصبه شورا موافقت کرده بود را به اقدام برای حفاظت از صخره “هر چه زودتر به جای بعد” در ماه نوامبر سال 2019 اما کار بود و در عین حال برای شروع.

‘اخبار تکان دهنده’

اما دو تا از تخلیه خانواده ها گفته شد که آنها می تواند به بازگشت به خانه های خود در صبح روز شنبه با 13 نفر پناه در جامعه نزدیک مرکز قصبه شورای گفت.

شورای رهبر راجر Truelove گفت صخره سقوط بود: “اخبار تکان دهنده” و اضافه کرد که این شورا را “همه ما می توانیم به مردم کمک کند”.

خدمات آتش نشانی عمومی هشدار داد و به دور ماندن از منطقه ساحلی راه و بخش های زیادی از اساسی ساحل بسته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de