یک BBC News تحقیق کشف کرده است بیشتر قابل پیشگیری مرگ و میر نوزاد در یک NHS trust است که در حال حاضر مورد انتقاد قرار گرفته است برای آن خدمات زایمان.

چهار خانواده گفت: نوزادان خود را تا به حال جان سالم به در شرق کنت بیمارستان NHS Trust ارائه مراقبت بهتر.

بیمه خدمات درمانی بهداشت و ایمنی شعبه در حال بررسی 25 موارد زایمان در بیمارستان در مرگت و Ashford.

اعتماد عذر خواهی کرد برای مراقبت ارائه شده در دو تا از این موارد و گفت: آنها در حال بررسی یک سوم است.

آن را رد کرده است هر گونه تخلف در چهارمین مورد.

این دولت است که با توجه به دریافت مراقبت های بهداشتی ایمنی شعبه گزارش به 25 نفر بعد و همچنین به عنوان یک مراقبت با کیفیت کمیسیون گزارشی از بازرسی های انجام شده در ماه ژانویه است.

ماه گذشته بی بی سی کشف حداقل هفت پیشگیری مرگ و میر ممکن است رخ داده در اعتماد پس از سال 2016.

چهار بیشتر خانواده ها در حال حاضر صحبت کردن و گفت: نوزادان خود را نمی خواهد که مرده اگر پزشکان تا به حال ارائه مراقبت بهتر.

در دو تا از موارد مادران گفت: اقدامات اعتماد آنها را به سمت چپ احساس آنها به سرزنش خود را برای نوزادان مرگ و میر.

رید اندرو شاو – نوامبر 2019

داشتن قبلا گزارش شده دو حوادث کاهش می یابد, جنبش, Kirsty جا به نام ماماها در 01:10 روز قبل از تاریخ مقرر به آنها بگویید که او در درد شدید و پسرش در حال حرکت بود بیش از حد.

او می گوید: او گفت به پاراستامول و به خواب رفتن. Kirsty به نام مادر ملکه بیمارستان (QEQM) در مرگت در 16:59 می گویند او تا به حال احساس نمی کند پسر او حرکت برای ساعت.

او خواسته شده بود که به در آمد اما توسط 19:00 بیمارستان گفت که پسرش مرده بود.

در نشست ماه گذشته این بیمارستان گفت: آنها یک رکورد از شب تماس و ممکن بود کسی که پاسخ داده شده بود در این میان به دنبال پس از آن بیمار دیگر و تا به حال بررسی نشده کرستی پزشکی یادداشت ها.

Kirsty فکر می رید می توانست جان سالم به در برد اگر او تا به حال خواسته شده است برای رفتن به بیمارستان که شب.

“چیزهایی که فقط رفت و سراشیبی و spiralled خارج از کنترل به طوری سریع است که آن را سخت به واقع فکر می کنم که آن را واقعی به خاطر آن همه درهم و برهمی تا رویا و نه یک خوب,” او گفت:.

شرق کنت بیمارستان NHS Trust گفت: “ما در آغاز یک تحقیق کامل در مورد مراقبت است که کرستی و رید داده شد.”

فردی سفید – مارس 2016

نیکولا Grimmett کاهش یافت و برای بار دوم در سال 2015 پس از IVF درمان است.

او در بر داشت او قلو و بارداری در نظر گرفته شد “خطر بالا” از آنجا که او اولین نوزاد متولد شده بود توسط اورژانس سزارين ،

در 35 هفته یک دکتر در QEQM بیمارستان کشف کردند که نوزادان به حال دوقلو-به-دوقلو انتقال خون, سندرم یک بیماری جدی است که در آن یکی از foetuses بیشتر از این خون را از جفت از سوی دیگر است.

نیکولا نمی بینم یک مشاور برای دو روز پس از این کشف شد و آن را بیشتر از روز قبل از او تا به حال یک عمل سزارین.

بیمارستان قادر به احیای فردی و خانواده احساس می کنم او می توانست جان سالم به در برد اگر او تحویل داده شده بود قبلا.

شرق کنت بیمارستان NHS Trust گفت: “ما قبول است که فردی مرگ اجتناب شده است ممکن است تا به حال ما در عمل متفاوت است و ما از صمیم قلب عذر خواهی برای این است.”

هریت Gittos – آگوست 2014

پس از یک تجربه آسیب زا با تولد پسر او از دو سال قبل هلن Gittos و او را شریک اندی هادسون از نزدیک به بررسی کار و امکانات در مرگت قبل از تولد.

او متقاعد نشده بودند و امن بنابراین تصمیم گرفتند برای زایمان در خانه در نزدیکی QEQM بیمارستان در صورت هر گونه عوارض پس از درخواست او برای تولد در آن ماما رهبری واحد پایین تبدیل شده بود با توجه به اولین تولد یک سزارین.

کار او پیشرفت به آرامی بنابراین او منتقل شد به بیمارستان جایی که هلن گفت که او به سمت چپ برای بیش از یک ساعت قبل از دیدن ارشد دکتر با وجود اینکه طبقه بندی شده به عنوان یک خطر بیمار است.

کارکنان پس از آن متوجه شده است که دخترش ضربان قلب کند و تصمیم به انجام یک اورژانس سزارین. هریت متولد شد و در وضعیت بدی و مرگ او هشت روز بعد ،

هلن گفت: او گفته بود نوزاد او را به مرگ شد و در نتیجه او تصمیم به امتناع مناسب درمان های پزشکی.

“ما در هیچ مرحله رد هر گونه مداخله پزشکی وجه” او ادعا کرد.

شرق کنت بیمارستان NHS Trust گفت: “ما قبول… که ما می تواند انجام داده اند بیشتر به پاسخ برای [هلن Gittos را خواسته و کمک کار او آرام و کم خطر محیط زیست به عنوان آنجا که ممکن است.”

فلچر ایکن – مرداد 2017

کتی پادشاه گفت: کارکنان موفق به باور او در کار او به عنوان تنها 28 هفته ،

او پسر فلچر متولد شد و توسط اورژانس سزارین و اگر چه ضعیف بود و تنفس خود در آن زمان او دو روز است.

کارکنان مطلع کتی و شریک زندگی خود جیسون در حالی که پسر خود را مورد نیاز برای ماندن در ویلیام هاروی بیمارستان در اشفرد تا او را بیشتر وزن او شده است باید متناسب با رفتن به خانه در حدود یک ماه.

اما فلچر بیمار شد و در نه روز و طی 13 روز. او دچار تشنج های متعدد در هر روز و پزشکان معتقد بودند او تا به حال برخی از نامشخص بیماری ژنتیکی.

خانواده گفت: کارکنان موفق به نقطه او تا به حال طراحی و توسعه یک عفونت قارچی و معتقدند که اگر او تا به حال متولد شده در یک بیمارستان 40 مایل دور او داده شده صحیح آنتی بیوتیک ها از بدو تولد.

“ما به شما هرگز می دانم که اگر او می خواهم داده شده است ضد قارچی دارو که او تا به حال آن را کردم [عفونت]. آن را فقط مانند یک وحشتناک اثر در همه,” او گفت:.

شرق کنت بیمارستان NHS Trust گفت: “هیچ گونه شواهد حذفیات در مراقبت. پارلمانی و خدمات بهداشتی بازرس در حال حاضر در حال بررسی این خانواده شکایت.”

این موارد جدید به عنوان یک پزشکی قانونی ساخته شده است که 19 توصیه برای بهبود پس از “کاملا قابل اجتناب” مرگ یک کودک در QEQM بیمارستان در سال 2017.

کریستوفر Sutton-Mattocks به این نتیجه رسیدند که غفلت اعتماد کرده بود کمک به هری Richford مرگ است.

پدر و مادر هری تام و سارا که در حال مبارزه برای یک پرس و جو عمومی به زایمان شکست در اعتماد گفت: آنها می ترسید تغییرات نخواهد بود به تصویب رسید.

آقای Richford گفت: “ما در مورد آنها می دانستند که وجود دارد مشکلات سیستمیک راه رفتن به عقب. آنها تا به حال دو سال برای رسیدگی به این مشکلات قبل از هری درگذشت. و آنها نمی.

در بیانیه ای شرق کنت بیمارستان اعتماد آن را تنظیم کرده بود تا هیئت مدیره کمیته فرعی “را به اطمینان حاصل شود ما مطابق با استانداردهای ملی ایمنی و اطمینان ما در حال اجرای پزشکی قانونی توصیه های به طور کامل و به سرعت”.

“ما عمیقا غمگین داستان خانواده هایی که دچار مرگ بسیار دوست داشتنی و ما بسیار متاسفم برای از دست دادن” به آن اضافه شده است.

دنبال BBC جنوب شرق در Facebookدر Twitterو Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های southeasttoday@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im