آسان تر از انجام گفت? مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: عمده ما لیگ ‘را به عقب بر گردیم اما Covid-19 قتل عام می تواند به معنای مدت ها انتظار بازی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که کشور های مختلف ورزشی در لیگ می تواند رزومه تا پایان تابستان اما کارشناسان هشدار می دهند که هر گونه حرکت در می آیند در مقابل مستقیم به کروناویروس اقدامات ایمنی.

آمریکا پیوسته است در اکثر نقاط جهان در بستن عملا تمام رویدادهای ورزشی در کشور به طور نامحدود به عنوان موج آنها گذشته 300,000 موارد Covid-19 اما با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ظاهرا مشتاق به بازگشت به وضعیت کسب و کار به طور معمول ” آنها باید تابلو نشان از سرگیری ورزشی در زمان kick-off فصل NFL در اوایل ماه سپتامبر به عنوان یک هدف.

NBA است که به تعویق افتاده است از ماه مارس 11, لگد کردن یک موج اصلی ورزش cancelations و به زودی به دنبال امثال NHL MLS و دیگران. NFL در حال حاضر در پیش فصل نیز اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن تجمعات از بازیکنان و حاکی از این است که این ماه را پیش نویس NFL – اصل در نظر گرفته می شود یک رویداد جشن و سرور در لاس وگاس برگزار خواهد شد آنلاین و در پشت درهای بسته.

همچنین در rt.com مردم احمق هستند اگر آنها فکر می کنم من فقط می توانید تماس پوتین و مغلوب ساختن پیشی جستن’: Khabib حفظ او هیچ راهی برای خروج از coronavirus مستند

با کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر در مراحل مختلف عفونت در کشورهای مختلف دانشمندان تا کنون در برابر پیش بینی به عنوان زمانی که ممکن است امن برای رزومه ورزشی اما در تماس با چهره های پیشرو در سراسر جهان ورزش در شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که می خواهد طرفداران پشت در صندلی تا پایان تابستان یا اوایل پاییز در آخرین.

آنها می خواهند به بازگشت,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “آنها رو به عقب بر گردیم. آنها نمی توانند این کار را انجام. ورزش خود نبودند طراحی شده برای آن است. کل مفهوم ملت ما نیست طراحی شده برای آن است. ما به عقب بر گردیم. ما می خواهم به عقب بر گردیم به زودی.”

با توجه به این عمل تعادل ظریف بین احیای اقتصاد و حفاظت از بهداشت عمومی این احتمال وجود دارد که ورزش لیگ تنها در نظر گرفتن این توصیه ها اگر آنها تکرار توسط جامعه علمی با کمیسر NBA آدم نقره گفت: باید اشاره کرد که او نیاز به یک “پاک کردن همه” قبل از اینکه به طور بالقوه خطر انداختن سلامت بازیکنان NBA و خانواده خود را.

تماس نیز شامل های مختلف ورزشی دیگر مشاهیر از جمله NFL کمیسر راجر Goodell به عنوان به خوبی به عنوان WWE سر وینس مک ماهون.

ورزشی hold-up در سمت چپ چند لیگ در برزخ به عنوان دولت از فصل جاری و اینکه آیا یا نه آن است که دوام آن را ادامه دهد. نقره گزارش شده است که بسیار مشتاق به تاج یک قهرمان به 2020 NBA فصل با حدس و گمان شایع است که یک مدل از پخش ناقص مانده از بازی ها همه در لاس وگاس و بدون فن در حضور. اما این نیز قابل درک است که آنها برنامه های احتمالی در محل آن است که اگر تصمیم گرفت که این فصل را نمی توان نجات داد.

همچنین در rt.com رفتن ویروسی: از بازی صفر’ به ‘جنایتکار’ لیورپول بازی پنج عظیم رویدادهای ورزشی است که می تواند به گسترش coronavirus

وجود خواهد داشت فشار از حامیان پخش و تبلیغ کنندگان به طور یکسان به دریافت نشان در راه بازگشت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان ورزشی’ نقش بزرگتر ما اقتصاد می شود و بیشتر و بیشتر آشکار است. ورزشی, لگد زدن به عقب به عمل خواهد نشان دهنده بازگشت به نوعی در حالت عادی برای بسیاری از مردم در سراسر ایالات متحده و بیشتر در صحرا.

پریدن تفنگ هر چند می تواند یک روابط عمومی فاجعه برای ما رئیس جمهور که ممکن است دیدن و انتخاب مجدد او به از سرگیری این کشور راه زندگی – ورزشی و در غیر این صورت. میلیاردها دلار روی خط هستند در این سهام بسیار بالا بازی اما با ایالات متحده در حال حاضر جهانی کانون coronavirus همه گیر به دنبال آن است به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است که بحران بهداشت و درمان را ترک خواهد کرد و اثر خود را در این ورزش چشم انداز در این کشور برای مدتی به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im