شاهزاده هری از دست داده است یک شکایت علیه ایمیل در روز یکشنبه بیش از یک داستان کاغذ زد در مورد عکس از حیات وحش آفریقا او posted on Instagram.

پست الکترونیکی گفت: دوک – چه کسی پست کرده بود به مناسبت روز زمین – تا به حال ساخته شده است آن را روشن حیوانات شده بود tranquilised و فیل افسار.

او استدلال او نیاز ندارد به این می گویند چرا که او تا به حال اظهار داشت: آنها در حال نقل مکان کرد و به عنوان بخشی از یک طرح حفاظت.

او گله و شکایت از مطبوعات ناظر Ipso که این مطلب نادرست است.

دوک شکایت به مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان (Ipso), روزنامه صنعت, تنظیم کننده, که کاغذ نقض بند 1 (دقت) از ویرایشگر کد از تمرین در یک مقاله منتشر شده در ماه آوریل سال گذشته است.

ایمیل در روز یکشنبه داستان بود با عنوان “دارو و افسار… چه هری نیست به شما بگویم در مورد آن هیبت الهام بخش حیات وحش عکس”.

در آن مقاله گفت که این تصاویر از یک کرگدن, شیر و فیل – ارسال شده در هری Instagram account برای برجسته کردن روز زمین – “کاملا نمی گفتن داستان کامل”.

روز زمین است که سالانه یک رویداد جهانی برای جشن جهان و تشویق به درک بیشتر در مورد محیط زیست و تغییرات آب و هوایی.

به گزارش روزنامه دوک به حال “مهمترین آنها اجتناب شود توضیح شرایطی که در آن عکس گرفته شد”.

آن اضافه شده است که پیروان ساسکس سلطنتی Instagram حساب دوک سهام با همسر, Meghan قادر به دیدن طناب در اطراف پاهای عقبی از فیل چون عکس ویرایش شد.

هری گفت که تصویر شده بود نابود و لگدمال به دلیل Instagram را قالب بندی مورد نیاز است که روزنامه مناقشه است.

در آن حکم Ipso گفت: prince اعلام کرده بود که “او نه گمراه عمومی با عدم توضیح شرایطی که در آن عکس از فیل گرفته شده بود که این مطلب نادرست در این ادعا که او به دنبال گمراه کردن مردم توسط عمد انتشار نسخه ویرایش عکس”.

اما Ipso حکومت وجود داشته است بدون نقض دقت و بند با اضافه کردن آن را ندارند و آن را “به طور قابل توجهی گمراه کننده که به گزارش عکس ارسال شده در شاکی را Instagram account را کاملا بگویم داستان کامل و شاکی بود نه توضیح داد: شرایطی که در آن عکس گرفته شده بود.”

آن است که نه تنها زمان هری و همسرش مگان گرفته اند عمل در برابر فشار دهید.

در ماه اکتبر سال گذشته دوک نشان داد او آغاز شده بود اقدام قانونی در برابر صاحبان خورشید از بین رفته اخبار جهان و روزانه آینه در رابطه با اتهام تلفن-هک.

آمد آن روز پس از دوشس اعلام کرد او جدا حقوقی کت و شلوار در برابر ایمیل در روز یکشنبه بیش از یک ادعا می کنند که آن را غیرقانونی منتشر شده یکی از نامه خصوصی.

هفته گذشته زن و شوهر با صدور قانونی هشدار به رسانه ها پس از, عکس از مگان در کانادا منتشر شد در روزنامه ها و در وب سایت های.

زن و شوهر اخطار زیر تصمیم خود را به مرحله بازگشت به عنوان تمام وقت سلطنتی و تقسیم وقت خود را بین انگلستان و کانادا است.

در سال 2016 شاهزاده هری با حمله به رسانه ها در معرض مگان – سپس دوست دختر خود را – به یک “موج سوء استفاده و آزار و اذیت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی