تحویل هواپیماهای بدون سرنشین! زنیت سنت پترزبورگ ستاره مالکوم دریافت بازیکن ماه جایزه توسط هواپیماهای بدون سرنشین در قرنطینه (تصویری)

تحویل کالا به کسانی که در قرنطینه در آب و هوای فعلی میباشد را به تمام و زنیت سنت پترزبورگ هستند بدون استثنا داشتن ساخته شده مطمئن شوید که خود بازیکن ماه نمی تواند بدون جایزه خود را ارائه گونگ توسط هواپیماهای بدون سرنشین.

هافبک برزیلی مالکوم شده است وحی برای زنیت پس از پیوستن به غول اسپانیایی بارسلونا در سال گذشته و برنده بازیکن ماه جایزه در لیگ برتر باشگاه برای ماه مارس.

تنها مشکل این بود با تمام تیم ملی را در قرنطینه جایزه نمی تواند تحویل داده می شود تا این باشگاه در بر داشت یک راه خلاق به تاج و تخت خود بازیکن ستاره.

“من فقط دریافت یک پیام است که من نیاز به باز کردن یک پنجره.” مالکوم می گوید: در این کلیپ بی اطلاع آنچه تعجب خود را می تواند.

هواپیماهای بدون سرنشین می توان پرواز را از طریق مالکوم پنجره و فرود در آپارتمان خود موجب ترس دور بازیکن حیوان خانگی سگ در این فرآیند است.

“ایست که قدرتمند! من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران در زنیت FC برای رای دادن به من. من بسیار خوشحال هستم. در خانه بمانند. آن مهم است” مالکوم می گوید به دوربین.

اگر مالکوم را پاس تحویل داده شد با حد دقت زنیت شماره 8 می تواند که در آن شانس برنده شدن جوایز بیشتر زمانی که فصل شروع مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im