راننده MOWS کردن معترضان در دنور (ویدیو گرافیک)

یک زن رانندگان در دنور, کلرادو, کشت و زرع او SUV از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان معترض با پلیس از قتل یک غیر مسلح در مینه سوتا است. فعالان محلی باید سعی در شناسایی این زن در رسانه های اجتماعی.

به عنوان معترضان مسدود شده یک خیابان در مرکز شهر دنور در روز پنج شنبه یکی از رانندگان به شدت انتقاد کرد در این فعالان برخی از آنها در برگزاری ‘Black Lives Matter’ پلاکارد.

فیلم گرفته شده در صحنه را نشان می دهد زن با شتاب از طریق جمعیت در یک تقاطع پرتاب یک مرد بر روی هود از وسیله نقلیه خود را. هنگامی که مرد می افتد SUV راننده تبدیل می شود وسیله نقلیه خود را در مسیر خود را و او اجرا می شود بیش از با چرخ جلو.

بود دنبال شده توسط یک جمعیت از معترضان به عنوان او به سرعت خاموش. معترضان که جامعی یک عکس از زن در چرخ شده های عکس خود را آنلاین در تلاش برای شناسایی ،

دنور است که فقط در یکی از شهرهای آمریکا bristling قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا. پس از یک ویدیو پدید آمده در این هفته نشان میدهد یک افسر خفگی فلوید به مرگ شورش را در مینیاپولیس و امواج از غارت و آتش سوزی و تخریب باید با چکش شهرستان به مدت سه روز در حال حاضر.

اداره پلیس در دنور است نه اظهار نظر در دوشنبه حادثه و پس زمینه کمی شناخته شده است فراتر از آن نشان داده شده در این ویدئو. در نظرات زیر این ویدئو برخی استدلال می کرد که مرد شروع به پریدن کرد بر روی وسیله نقلیه قبل از او شتاب در حالی که دیگران ادعا کرد زن عمل کرده و از ترس برای ایمنی خود را.

همچنین در rt.com تیراندازی شنیده می شود به عنوان عظیم دنور همبستگی تظاهرات برای جورج فلوید شدند (تصویری)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de