‘رویای بزرگ’: مدل پلیبوی که ادعا کرد او با رونالدو گام به دادن پول به فوتبال شیلی باشگاه رویای ارتقاء

دانیلا چاوز بود که به نام کنار شکیرا و جنیفر لوپز به عنوان یکی از پلیبوی ‘سکسی آمریکای لاتینی در جهان است و بیش از 13 میلیون نفر از طرفداران در Instagram است باعث به هم بزنید در شیلی با سرمایه گذاری در یک باشگاه فوتبال است.

صفحه مابین مجله مدل و مد متعصب چاوز لقب خودش “سکسی ملکه” در توییتر که در آن او اعلام کرد او پس از بیش از 1.2 میلیون نفر در اوایل این هفته که او می تواند سرمایه گذاری در بخش سوم یک باشگاه رنکگوا سور بر در خانه اش در شهر است.

ساحل و محبت سفیر نام تجاری است که از طرفداران رئال مادرید و بالا پرواز باشگاه اهیگگینس FC اما هدف را به نفع خود ارتقاء با رنکگوا و این تیم به صفوف حرفه ای.

“من می خواهم با ایمان” چاوز که ادعا کرد که کریستیانو رونالدو تا به حال فریب خورده سابق شعله Irina Shayk با او چرا که او صورت و سینه در سال 2015 گفت: Al Aire Libre.

“این است که یک تیم محله با هویت است که یک گام به دور از افزایش به حرفه ای. سوم یک رقابتی است اما فراموش لیگ.

“من شرط می بندم که در سمت بازاریابی. زمانی خواهد آمد که مردم را به پیوستن به ما در این ورزشگاه. من برای انجام یک کنفرانس در رنکگوا برای ارائه پروژه و حضور در همه چیز.

“این یک چالش خوب به دلیل آن است که یک بخشی از شهرستان. ما آن را همه ما.”

چاوز همچنین تشکر طرفداران خود را برای حمایت و معرفی باشگاه فنی تیم اضافه کرد: “خوش و رویای بزرگ است.”

باشگاه, مدیر رودریگو پرز به تازگی تمدید قرارداد خود را در باشگاه. “ایده این است که آنها را بیش از این باشگاه می دانند و…می خواهید برای کمک به یک موسسه است که می خواهد به رشد” گفت: ex-وینگر که بازی برای شیلی در جام جهانی 1998.

“او قدرتمند است نام یک فرد شناخته شده است که می خواهد به انجام خوبی برای باشگاه درست مثل ما.

“اخبار بزرگ در سطح ملی و بین المللی و رسانه ها. برای یک زن را بیش از این باشگاه است چیزی بسیار مهم است.

“شما برای باز کردن درب و افرادی که به اضافه کردن به [باشگاه] خوش آمدید.

“ما امیدواریم که از آن خواهد شد یک پروژه خوب که منجر به دست آوردهای. که هدف ما است.”

پرز گفت که شیلی افسانه ایوان Zamorano تا به حال نام او را برای بیان تعجب و پیوست چاوز در تماس بیشتر سرمایه گذاران به جلو آمده و تشبیه حرکت به شیلی و بارسلونا ستاره آرتورو ویدال توانایی جذب حامیان برای زادگاه خود باشگاه در Rodelindo.

باشگاه کاپیتان خاویر هرناندز گفت که بازیکنان استقبال چاوز اولیه “سهم بزرگ” از 25 میلیون شیلی پزو (حدود $32,500) داشتن یاد گرفتم در مورد دخالت خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

“باشگاه حمایت نیاز دارد,” او توضیح داد. “برای ما این عجیب نیست زیرا فوتبال مدرن است و زنان در حال حاضر بخشی از فوتبال است.”

هرناندز شوخی که او امیدوار به تصاحب خواهد اجازه می دهد این باشگاه برای رسیدن به بالا Primera division در شیلی و صحبت از وضع بسیاری از بازیکنان در حال حاضر رو به آموزش در خانه و کار و مشاغل دیگر.

“واقعیت [بخش پایین] بازیکن فوق العاده دشوار است,” او اضافه شده است.

“برخی از بازیکنان باید فرزندان و می خواهید به ادامه بازی. آن را دشوار است برای آنها را به خاطر [لیگ فوتبال] نمی دهد به عنوان مقدار پول به هرکجای.”

همچنین در rt.com “من آن را انجام دهند برای لذت بردن و سرگرم کننده’: Ex-راننده مسابقه تبدیل-porn star رنه Gracie می خواهد به بازگشت به موتورسواری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی