وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire هشدار داده است که شیوع کروناویروس در عمل باید به عنوان یک کاتالیزور برای فرانسه شروع به کاهش آن “وابستگی” در چین برای کالاهای خاص.

ملاقات با چهره های کسب و کار در روز جمعه, Le Maire گفت: بحران را یک 0.1 درصد تاثیر در فرانسه رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2020 با فرض وقوع است و رسیدن به اوج آن است. در حالی که این تعداد به نظر می رسد کوچک قابل توجهی است و با توجه به این واقعیت است که سالانه رشد تولید ناخالص داخلی است که معمولا در تک رقمی.

Le Maire اعلام کرد یک سری از اقدامات کوتاه مدت برای محدود کردن تاثیر این رکود ناشی از این بیماری همه گیر. این وزارتخانه همچنین به دنبال امکان استفاده از coronavirus به عنوان یک “نیروی majeure’ اجازه می دهد تا برخی از شرکت های بزرگ فرانسه به خود را از تعهدات قراردادی, Les Echos گزارش شده است.

همچنین در rt.com ‘سال سختی برای شرکت های هواپیمایی’: جهانی ترافیک هوایی می تواند برای 1 بار از سال 2003 به علت coronavirus

“ما نیاز به درک این بیماری همه گیر به سوال خودمان را در ما استراتژیک وابستگی از نظر عرضه در برخی از بخش های صنعتی,” Le Maire گفت: با اشاره به این خودرو و بهداشت بخش های خاص و اشاره کرد که تقریبا 80 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال از مواد مخدر تولید شده در چین.

در نهایت او گفت: coronavirus بحران می تواند یک فرصت برای فرانسه به “رسم خوب از بد” با رفع آسیب پذیری در عرضه است.

Le Maire نظرات نشان می دهد که تکیه بر کالاهای چینی است که همه به خوبی و خوب در شرایط عادی اما این سرعت تغییرات در زمان بحران.

آلمان نیز روز جمعه هشدار داد که coronavirus بحران می تواند تاثیر اقتصاد آن به دلیل وابستگی به چینی زنجیره تامین.

همچنین در rt.com Coronavirus همه گیر می تواند از بین بردن $1.1 تریلیون کردن اقتصاد جهانی — اقتصاد آکسفورد

کشور وزارت مالیه گفت: coronavirus می تواند “یک خطر برای تجارت خارجی تحولات در ماه های آینده.” آلمان گیر برای آن پیش بینی کرد رشد اقتصادی پیش بینی 1.1 درصد برای سال, اما با وجود شیوع.

چین لیست گناهان در برابر غرب رشد کرده است در سالهای اخیر به عنوان ما راه اندازی یک فشار بین المللی مبارزه با فن آوری های غول پیکر, Huawei, هشدار کشورهای دیگر به هدایت و روشنی از آن 5G محصولات و حتی تهدید کرده است که توافق می تواند تحت تاثیر قرار اگر کشورهای اروپایی نمی تعظیم به واشنگتن خواسته است.

اروپا, در بیشتر قسمت شده است و تمایلی به توجه ما dictats هشدار علیه استفاده از محصولات Huawei و بریتانیا به تازگی پاک راه را برای این شرکت چینی برای تبدیل شدن به یک تامین کننده از برخی از آن 5G شبکه فن آوری است. آلمان حاکی از آن است مشابه نیت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی