دکتر ویلیام Frankland انگلیسی immunologist که تبدیل جهان را درک آلرژی درگذشت در سن 108.

کار پیشگام خود را شامل حال توسعه این ایده از یک گرده تعداد برای کمک به افراد مبتلا به تب یونجه.

Dr Frankland که حرفه پزشکی به طول انجامید و از 70 سال به عنوان شناخته شده بود “پدربزرگ آلرژی”.

به عنوان یک ارتش بریتانیا در جنگ جهانی دوم او سه و نیم سال در زندان, زندانی اردوگاه های جنگ.

مورخ Dan Snow توییتی او هرگز فراموش جلسه Dr Frankland که او به نام “یکی از بزرگترین انگلیسی”.

پروفسور آدام فاکس رئيس جمهور از جامعه بریتانیا برای آلرژی و ایمونولوژی بالینی گفت: او “عظیم الهام بخش بسیاری از” و اضافه کرد که او خواهد بود “بشدت از دست رفته است اما بسیار از روی علاقه به یاد”.

Dr Frankland شناخته شده به عنوان لایحه به مصاحبه پیش از خود 108th تولد در 19 مارس گفت: طول عمر خود به پایین بود موفق باشید.

او گفت: “من آمده ام به مرگ نزدیک در بسیاری از مواقع از سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر سه و نیم سال را صرف به عنوان یک زندانی از جنگ دچار آنافیلاکسی زیر گرمسیری نیش حشرات – اما به نوعی من همیشه موفق به آن را از دست ندهید و همین دلیل است که من هنوز هم اینجا.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او همچنین نشان داد که تاریخ تولد خود را جشن بودند که تحت تاثیر شیوع کروناویروس به عنوان مراقبت از خود در خانه بسته شده بود درهای خود را به بازدید کنندگان است.

“تولد من در این سال خواهد بود کاملا متفاوت است.” “من شده است با توجه به درخواست های ویژه و به دو تن از فرزندان من بازدید برای مدتی کوتاه اما آنها را مجبور به نگه داشتن در یک فاصله امن.”

Dr Frankland که ساخته شد MBE در سال 2015 برای خدمات خود را به تحقیقات آلرژی است جان سالم به در برد چهار فرزند است. همسر خود را پائولین در سال 2002 درگذشت.

  • گوش دادن به دکتر ویلیام Frankland در جزیره دیسک

متولد در نبرد ساسکس در سال 1912 Dr Frankland رشد در Cumbria. او رفت و به تحصیل پزشکی در دانشگاه آکسفورد مشغول به کار در سنت مری در بیمارستان در پدینگتون لندن قبل از جنگ جهانی دوم داشت.

او را امضا کرد تا به ارتش سلطنتی پزشکی سپاه (RAMC) اما صرف بیش از سه تا شش سال را صرف او در ارتش به عنوان یک زندانی جنگ در سنگاپور است.

در طول 70 سال زندگی حرفه ای طولانی در پزشکی مبتنی عمدتا در سنت مری در بیمارستان او برای سر الکساندر فلمینگ که کشف پنی سیلین.

کار خود را در ايران آغاز شد و در 1950s در سنت مری که در آن او کار می کرد با بیمارانی که دچار فصلی و تب یونجه.

او راه اندازی یک گرده دام بر روی پشت بام بیمارستان به شناسایی انواع مختلف گرده در هوا و, همراه با تیم خود ایجاد گرده تعداد سیستم است که منجر به روزانه گرده گزارش در رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de