داو بسته با 7.8 درصد کاهش و بزرگترین از سال 2008 در رکود و coronavirus نگرانی

سهام cratering به عنوان بازار روز دوشنبه با داو پایین نزدیک به 7 درصد در بزرگترین واحد-روز افت بازار بورس, تاریخچه و S&P و Nasdaq به مراتب پشت سر نیست. کروناویروس و کاهش قیمت نفت مقصر هستند.

داو پایین بود 7.8 درصد در پایان معاملات روز دوشنبه شاخص S&P و Nasdaq به مراتب پشت سر نیست در -7.61 درصد و -7.29 درصد بود. غوطه وری قیمت نفت – کالا از دست داده و 30 درصد از ارزش خود را به مدت یک شب – و coronavirus مربوط وحشت در زمان یک گاز بزرگ از ارزش سهام منجر به یکی از بدترین معاملات روز پس از بحران 2008.

ما تنها نبود در آن پایین رها کردن بازار در سراسر جهان احساس شد نیش از یونان – آمار بدترین با 13 درصد افت به چین که خاموش کردم نسبتا آسان در -3 درصد است. اما چین شده است احساس اثرات coronavirus وحشت برای طولانی تر از هر کسی.

این بیماری همه گیر است که آمار بسیاری از اقتصادی جهان, نقاط افسرده تقاضا برای نفت منجر به افت قیمت است که باعث به روز وحشت-فروش – یک چرخه معیوب است که به نظر نمی رسد به احتمال زیاد برای جلوگیری از هر زمان به زودی.

این بیماری همه گیر است که آمار بسیاری از اقتصادی جهان, نقاط افسرده تقاضا برای نفت و هفته گذشته نشست اوپک موفق به رسیدن به یک توافق بیشتر به کاهش تولید برای افزایش قیمت ها. روسیه اعتراض به کاهش تولید به جای برگزاری برای حفظ موجود کاهش تنها برای عربستان سعودی به عرضه نفت خود را حتی عمیق تر تخفیف – در حالی که نشان می دهد این امر افزایش تولید. در نتیجه جنگ قیمت باعث عظیم جست و خیز کردن در ارزش, ارسال کالا را به سطح دیده نمی شود پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس.

همچنین در rt.com برندگان & بازنده عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت

در حالی که روسیه اصرار آن می توانید آب و هوا سقوط تحلیلگران هشدار داده اند که هر دو عربستان سعودی که اقتصاد تقریبا به طور کامل وابسته به نفت و شیل در ایالات متحده صنعت می پردازد که بطور قابل توجهی بیشتر برای دریافت کالا در خارج از زمین هستند به مخاطره می انداخت ادامه داد: قیمت پایین است.

اما این سقوط می تواند فقط یک شکست موقتی است. “بازار تقریبا همیشه افتاد در کوتاه مدت,” Peter C. Earle, محقق در موسسه آمریکایی تحقیقات اقتصادی گفت RT. “در حال حاضر بازارهای سهام در سراسر جهان در پاسخ به عدم اطمینان در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus. اما در حالی که عربستان حرکت است به احتمال زیاد بد برای شرکت های نفتی و نفت یک عامل عمده از تولید و کاهش قیمت در واقع تشکیل یک توسعه مثبت برای بسیاری از دیگر صنایع و مصرف کنندگان نیز هست.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de