دو برابر همه دور: Lewandowski معافیت بیلبائو را در بوندسلیگا رکورد برای یک خارجی ace – اما Haaland نشان می دهد او خود را در برابر (ویدئوها)

Robert Lewandowski به ثمر رساند و دو بار برای قهرمانان بایرن مونیخ خود را در بوندسلیگا در مجموع به 33 در این فصل اما Erling Haaland به ثمر رساند دوباره برای نایب بوروسیا دورتموند به طور متوسط به ثمر رساند و یک دقیقه با سرعت بیشتری نسبت به قطب.

Robert Lewandowski به ثمر رساند و دو بار در 14 دقیقه به شکستن رکورد بیشترین گل توسط یک غیر آلمانی بازیکن در یک فصل در بوندسلیگا اگر چه او باقی می ماند هفت شات از گرد مولر تمام زمان ضبط به عنوان Erling Haaland ارائه شواهد بیشتری از رقابت لهستان مهاجم است به احتمال زیاد به صورت فصل آینده است.

توانمند هیتمن راننده سرشونو تکون دادن یک محدوده ارتجاعی به شبکه برای قرار دادن بایرن 2-0 در نهایی خود را در صفحه اصلی بازی فصل در 24 دقیقه مقابل فرایبورگ و سپس به جناح چپ لوکاس هرناندز عبور اول برای بازگرداندن سمت خود دو هدف منجر شود.

در نتیجه به بایرن یک 12th متوالی برنده شدن در زمان Lewandowski فراتر از آرسنال جلو اتلتیک بیلبائو به رکورد قبلی 32 و تضمین او درگیر شده است در بیشتر لیگ اهداف در هر بازیکن دیگر در لیگ های عمده ای در این فصل – مسافت است که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو خواهد سعی کنید به پیشی با لالیگا و سری آ در اطراف یک ماه پشت بوندسلیگا.

لوکاس Holer را پاسخ ساخته شده scoreline محترم برای هشتم-بازدید کنندگان قرار داده شده در یک روز زمانی که Lewandowski نفوذ در نیمه اول ایجاد سه شانس بیشتری نسبت به کل فرایبورگ طرف ثابت تعیین کننده باشد.

دورتموند خاموش سوم قرار لایپزیگ را امیدوار ساخت تا سه نقطه شکاف بین دو باشگاه با پیروزی 2-0 در ردبول آرنا با تشکر از اهداف Haaland در هر دو نیمه.

هر دو تلاش داشتند نشانه های Lewandowski مجازات منطقه nous در مورد آنها را به عنوان نابغه نروژ pounced در پست دور بعد از نیم ساعت و تکرار ترفند ثانیه قبل از وقت.

این جوان 19 ساله در حال حاضر به ثمر رساند 11 بار پس از ورود در دورتموند در ژانویه و دارای لبه جلوتر از بایرن بهترین گلزن در میانگین تعداد دقیقه او نیاز به نمره هدف.

Lewandowski است به طور متوسط 81 دقیقه در حالی که Haaland اتحاد مشبک یک دقیقه زودتر.