‘استانداردهای دوگانه!’: مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ریپ توییتر پس از آن پرچم بایدن ‘تایید’ کلیپ اما OKs سه doctored تهمت vids

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اخراج کردن پژمرده پاسخ به توییتر پس از این شرکت گفت: رئیس جمهور به اشتراک گذاشته بود یک “دستکاری'” ویدئو کلیپ متهم پلت فرم از ناعادلانه اجرای قوانین خود را برای کمک به دموکرات سناتور جو بایدن.

توییتر اضافه اول آن تا کنون “دستکاری رسانه” سلب مسئولیت به یک تصویری در یکشنبه, هشدار, کاربران که یک کلیپ re-توییتی با مغلوب ساختن پیشی جستن – نشان stammering بایدن به عنوان او ظاهرا تایید رئیس جمهور انتخابات – بود “ویرایش شده در گمراه کننده راه است.” اما برگ برنده های کمپین اصرار توییتر به سادگی اختراع یک قانون جدید به “محافظت” سابق VP.

“این بایدن کمپین اتحاد استراتژیک علاقه تهدید آمیز رسانه های اجتماعی شرکت ها به سرکوب درست و شرم آور شواهد تصویری از جو بایدن ادامه داد: عدم توانایی در برقراری ارتباط منسجم” مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نوشت: در نامه فرستاده شده به برترین مقامات شرکت در روز دوشنبه ،

“هنوز هم به نظر می رسد که بسیاری از مردم به کار گرفته شده توسط شرکت های فن آوری بزرگ در دره سیلیکون در حال کمک به بایدن کمپین” با اجرای یک قانون است که به طور موثر بازرسان هر سخنرانی که “بایدن انتخاباتی و هواداران آن را دوست ندارند” این نامه همچنان ادامه دارد.

به منظور برای انتخابات آمریکا برای باقی می ماند رایگان و عادلانه این مهم است که بایدن کمپین برگزار می شود به همان استاندارد است خواستار اعمال دیگران است.

همچنین در rt.com توییتر برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن تصویری ‘دستکاری” است که در واقع انجام این کار به رای دهندگان آمریکایی

با نام تجاری جدید “دستکاری’ سلب کرده بود با حمایت امروز عالی داوران از همه چیز صادق است که “روزنامه نگاران از New York Times, CNN و سیاسی” – که اشاره به آنچه که در حال حاضر واضح است به هر کس دیگری: بایدن نیست در واقع حمایت از رقیب انتخاباتی.

اگر کلیپ را بایدن کلمات خارج از متن به صورت کمدی, اثر دموکراتیک حزب سوسیالیست تلاش کرده است با سخنرانی خود این انتخابات فصل را با فیلم های خود را درهم و برهم و اغلب نامنسجم حکایات مشترک دور و گسترده در سراسر رسانه های اجتماعی خود را عدم حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بودن تنها آخرین نمونه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیز مقابله با آن را نمونه هایی از فریبنده یا دستکاری ویدئوها قرار داده بایدن کمپین singling سه کلیپ آن گفت: استفاده انتخابی ویرایش به “گمراه آمریکایی و یک تصور نادرست” از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – از جمله یک ویدیو ویرایش به نظر می رسد که تهمت توصیف کرده بود نئو نازی ها به عنوان “بسیار خوب مردم است.” هر چند در آن زمان رئیس جمهور بلافاصله روشن “من صحبت کردن در مورد نئو نازی ها و ملی گرایان,” گفت که باید “محکوم کاملا” که متوقف نمی بایدن کمپین از گردش ویرایش فیلم بدون نتیجه.

کلیپ دیگری از های اخیر کمپین تجمع اصلاح شد به پیشنهاد تهمت اخراج کرده coronavirus به عنوان یک “جعل.” در حالی که رئیس جمهور آیا استفاده از این دو واژه در همان جمله او در واقع خود را متهم به دموکراتیک مخالفان از ارتکاب ‘فریب’ با بهره برداری از این بیماری کشنده به نمره امتیاز سیاسی است. که تصویری نیز موفق به کسب سلب مسئولیت از رسانه های اجتماعی غول پیکر و یا متحدان آن در شرکت های بزرگ را فشار دهید.

داشتن در اقدامات علیه کسانی که فیلم ها و دیگران, کمپین خواستار شرکت اثبات آن است که “به دنبال حفاظت از جو بایدن” و در نهایت شروع به استفاده از استانداردهای خود را “به طور مساوی در سراسر هیئت مدیره.”

همچنین در rt.com نگرانی بیش از او شناختی ظرفیتهای Dem frontrunner تماس خود را به یک ‘Obidenbama دموکرات’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im