دو دیو: دولت آمار و ارقام نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گلف هزینه های او را 10th بهترین-پرداخت ‘ورزشکار’ در امریکا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است برای عشق خود را از گلف اما این مقدار پول صرف شده در انطباق رییس جمهور سرگرمی او را معادل 10 بهترین-پرداخت ورزشکار در ایالات متحده با توجه به تازگی آمار و ارقام منتشر شد.

حتی تهمت وفادار ترین حامیان مبارزه را به می گویند با چهره ای راست که 45 رئیس جمهور باید به عنوان یک “ورزشکار” اما محاسبات اخير به دلار ارزش خود را به طور منظم گلف سفر توسط TheRoot.com نشان می دهد که هزینه های زمان خود روی لینک کلیک کنید رقبا که از خوبی پرداخت می شود, ستاره های ورزشی در امریکا است.

در دو سال گذشته Rory McIlroy یکی از بالا رتبه بندی بازیکنان در جهان به دست آورده $12.5 میلیون گلف در مدار از طریق 44 مسابقات. تایگر وودز در زمان در $8.5 میلیون نفر در سراسر 33 حوادث.

همچنین در rt.com Revved up: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دامان زرهی ریاست جمهوری limo در نسکار دیتونا 500

در همان مدت زمان تهمت که صاحب متعدد باشگاه های گلف در سراسر جهان ایفا کرده است در حداقل 71 مناسبت ها – تقریبا به اندازه McIlroy و جنگل همراه – اما تعداد آنها در مقایسه با رنگ پریده که از تهمت, که, با توجه به دفتر پاسخگویی دولت (GAO) صرف 13 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان در گلف به تنهایی در یک دوره یک ماهه در سال 2017.

اخیرا محاسبه شده است که تهمت صرف یک در هر پنج روز از ریاست جمهوری خود در یک گلف رفت و آمد مکرر با وجود اینکه انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما خود گلف گردش در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

با این حال اوباما در گلف زمان مقایسه نیست که از مغلوب ساختن پیشی جستن که معروف گفت: او در طول مبارزات انتخاباتی است که اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری او خواهد بود بیش از حد شلوغ به آمار این دوره است.

اگر من برنده من ممکن است هرگز املاک من هرگز ممکن است دیدن این مکان دوباره,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2016.

اما از آنجا که من قصد دارم برای شما کار من قصد ندارم به زمان برای رفتن گلف باور من. این باور من است. من باور مردمی است.

گائو محاسبه شده است که در هر دور از گلف مغلوب ساختن پیشی جستن نقش هزینه های شهروندان ایالات متحده در حدود $600,000 در حالی که هر یک سفر به جنوب “کاخ سفید” Mar-a-لاگو مجموعه مالیات دهندگان را به $3.4 میلیون نفر است.

همچنین در rt.com ‘آن را غیر واقعی بود!’ مسلح به یک گلف باز بازدید سوراخ در یک در تور PGA (تصویری)

پس از سال 2016 در حدود 130 میلیون دلار صرف شده است در تامین مالی مغلوب ساختن پیشی جستن گلف سفر با اضافی $13.8 میلیون وارده بر امنیت هزینه های. اگر ما به گسترش این اعداد به امروز که به معنی تهمت گلف سرگرمی تا به امروز هزینه عظیم 152 میلیون دلار یا حدود 50.6 میلیون نفر در هر سال.

این “حقوق و دستمزد” به این معناست که او با بیس بال ستاره مایک ماهی قزل آلا که امضا 12 سال $426.5 میلیون مقابله با MLB سمت لس آنجلس فرشتگان در چه بزرگترین قرارداد در تاریخ, تیم های ورزشی.

هر فوربس این رقم را در محل تهمت در 10 نقطه در فهرست کشور-ورزشکاران پرداخت و او را تنها ترین “گران” گلف باز در چهره این سیاره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im